Czwartek, 18 lipca 2024

Oprawy sufitowe LED w nowoczesnych aranżacjach mieszkań

5 maja 2017

0

Planując aranżację nowe mieszkania czy domu lub wykonując remont mieszkania warto przewidzieć dokładnie, w którym miejscu ma się znaleźć oświetlenie oraz jaka ma być jego forma. Oprawy sufitowe LED stanowią idealny wybór dla każdego, kto urządza mieszkanie w stylu nowoczesnym. Lampy halogenowe zapewniają bardzo modne w ostatnim czasie oświetlenie punktowe, które fantastycznie się rozprasza dobrze oświetlając całą przestrzeń - zarówno salonową, kuchenną czy łazienkową.

Oprawy LED idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych aranżacji

Oprawy sufitowe LED bardzo chętnie wybierają zarówno architekci, jak i osoby, które same zdecydowały się na remont mieszkania lub aranżację od podstaw. Dzięki temu, iż takie oprawy dostępne są w bardzo różnych wzorach i odcieniach, a także produkowane są z różnych materiałów ich dobór do charakteru danego pomieszczenia nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Ponadto mogą one być również montowane w różnego rodzaju sufitach podwieszanych, co stanowi dodatkowe urozmaicenie aranżacyjne. Takie oświetlenie zapewnia bardzo estetyczny efekt, a także uatrakcyjnia wygląd mieszkania. Ponadto oprawy sufitowe mogą zostać ułożone na suficie w bardzo ciekawy wzór, dzięki czemu można uzyskać większą intensywność światła w jednym punkcie przestrzeni, np. przy wejściu do mieszkania w korytarzu, natomiast przy oknie salonowym punktów świetlnych może być mniej. Wszystko zależy od inwencji twórczej architekta i potrzeb domowników.

Funkcjonalność i właściwości oświetlenia w technologii LED

Oświetlenie halogenowe to bardzo wygodne i niewymagające zbyt dużego zachodu rozwiązania aranżacyjne, które można zastosować także w biurach oraz pomieszczeniach w różnego rodzaju urzędach publicznych. W sklepie internetowym led-labs.pl (tutaj: https://led-labs.pl/oprawy-led/oprawy-sufitowe-led) wybór opraw halogenowych jest naprawdę ogromny, a więc każdy klient z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Oprawy halogenowe dostępne są w różnych kolorach, wzorach i gabarytach, mogą oświetlać większe lub mniejsze powierzchnie oraz mogą zapewniać zarówno światło o barwie ciepłej, jak i zimnej. Ponadto oprawy sufitowe to bardzo komfortowe i wygodne rozwiązanie do biur - można swobodnie regulować wielkość i ilość opraw w danym pomieszczeniu, zmieniać dowolnie kierunek ich świecenia. Ponadto w zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia można wybierać oprawy sufitowe LED o różnym stopniu wodoszczelności - w łazience należy zamontować lampy o wyższej wodoszczelności, natomiast w salonie czy kuchni nie trzeba na to zwracać większej uwagi.

Dodatkowo do niektórych opraw sufitowych LED dołączane są także w zestawie gniazda montażowe pod gwint żarówki GU10 lub MR16. Oprawy sufitowe mogą również pomóc w wyznaczeniu konkretnych stref w domu bez użycia ścianek działowych, np. strefy odpoczynku i relaksu, strefy jadalnianej czy strefy kuchennej. Jest to bardzo modne, punktowe światło, które zapewnia fantastyczną, przytulną, domową aurę i polecane jest przy różnego rodzaju rozwiązaniach aranżacyjnych.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz