Piątek, 29 września 2023

Szkolenie Podstawy Zarządzania Projektami - po mistrzowsku i bez ryzyka

4 października 2022

0

Zarządzanie projektami to trudna sztuka. Najlepiej uczyć się jej od prawdziwych mistrzów, unikając ryzyka błędów i strat. Z ich cennego doświadczenia można skorzystać w ramach kursu Podstawy Zarządzania Projektami. Dlaczego warto?

Szkolenie Podstawy Zarządzania Projektami - co oferuje?

Szkolenie z Podstaw Zarządzania Projektami to oferta dla klientów indywidualnych, firm i instytucji sektora publicznego. Podczas 2-dniowych warsztatów, (odbywających się w języku polskim, stacjonarne lub online - na żywo) uczestnicy poznają najlepsze sprawdzone metody zarządzania projektami oraz związanym z nimi ryzykiem. Szkolenie Zarządzanie Projektami to propozycja skierowana głównie do:

  • kierowników projektów – obecnych i przyszłych,
  • członków zespołów projektowych,
  • menedżerów nadzorujących oraz wspierających projekty.

Jakie korzyści zapewnia Szkolenie Podstawy Zarządzania Projektami?

Warsztaty przekazują użyteczną wiedzę zarówno osobom doświadczonym, jak i początkującym. Pierwsze podszlifują swoje umiejętności, drugie – poznają podstawy sprawdzonych metodyk zarządzania projektami i dowiedzą się jak można w nich zwiększyć szansę na osiągnięcie sukcesu. Warto pamiętać, że wzrost kompetencji pracowników przekłada się nie tylko na ich sukces indywidualny, ale i całej firmy. Bez względu na branżę.

Program kursu przewiduje rzeczowe wprowadzenie do zarządzania projektami. Następnie eksperci omawiają podstawowe kwestie związane z inicjowaniem, organizacją oraz strategicznym planowaniem poszczególnych działań. Poruszają także zagadnienia dotyczące zarządzania ryzykiem projektowym, monitorowaniem jego postępów oraz zamykaniem przedsięwzięcia.

Dlaczego warto brać zdobywać wiedzę z Zarządzania Projektami?

Wiedza zdobyta podczas Szkoleń z Zarządzania Projektami:

  • ułatwia strategiczne planowanie działań oraz ich sukcesywną realizację;
  • zwiększa szanse na sukces projektu oraz osiągnięcie założonego celu;
  • pomaga w kontrolowany sposób zarządzać nie tylko projektami, ale i zespołami je realizującymi;
  • minimalizuje ryzyko pojawienia się błędów, zdarzeń losowych oraz wynikających z nich opóźnień czy nieprzewidzianych kosztów.

Ciekawą opcją zrealizowania szkolenia jest dołączenie do Inprogress Plus. 6-miesięczny subskrypcja oferuje nie tylko pokaźny wachlarz nielimitowanych szkoleń (w tym akredytowanych), ale i wsparcie ekspertów. Dzięki temu ostatniemu każdy subskrybent już na wstępie obiera indywidualny kierunek rozwoju. 

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz