Niedziela, 26 maja 2024

3 pomysły na udany wieczór w domu

16 listopada 2016

0

Jesienna i zimowa pogoda nie rozpieszcza i nawet najbardziej energiczne osoby, często niechętnie wychylają nosy na zewnątrz. Na szczęście wystarczy odrobina fantazji, aby spędzić miły wieczór nawet bez wychodzenia z domu. Oto kilka inspiracji.

1. Zagraj w coś! Najlepiej w towarzystwie

Jesteś fanem gier na konsolę lub na komputer? Nie graj sam! Z rozgrywki zrób święto i zaproś znajomych na maraton gier. Tak spędzony dzień zintegruje Was i zapewni dużo pozytywnych emocji.

Jeśli nie masz konsoli, możesz skorzystać z usługi GameFly Streaming. To serwis wspierany przez markę Samsung, który za niewielką opłatę miesięczną, udostępnia gry na wirtualnym dysku. Dzięki temu można w prosty sposób przesyłać strumieniowo gry na swój smart TV. Aby rozpocząć rozgrywkę, warto zainwestować w gamepada i kompatybilny z platformą telewizor, na przykład dostępny na stronie Samsung sklep, Samsung smart TV albo telewizor z funkcją smart (na przykład LG OLED).

Jeśli nie masz konsoli ani smart TV, nic straconego! Doskonałą rozrywkę zapewnią Ci także gry planszowe. Planszówki wróciły do łask i stały się bardzo modne, możesz więc przebierać w tytułach. Na pewno znajdziesz idealny typ planszówek dla siebie - możesz wybierać spośród gier zręcznościowych (np. Jenga), gier strategicznych (np. Osadnicy z Catanu) czy też gier towarzyskich, które doskonale sprawdzą się na imprezach (Dixit, gra Ego lub gra 5 sekund). Planszówki to doskonałe urozmaicenie imprezy i świetny pretekst do spotkania.

2. Rusz się przed telewizorem

Nawet, jeśli nie masz ochoty wychodzić na zewnątrz i narażać się na listopadową pogodę, możesz nadal zrobić trening w domu. Jeśli masz telewizor smart TV z kamerą HD, ćwiczenia z instruktorem mogą być świetną zabawą. Niektóre telewizory, takie jak Samsung smart TV, mają ciekawą funkcję, która pozwala zobaczyć siebie w lustrzanym odbiciu, na przedzielonym ekranie podczas odtwarzania filmu. Zapewnia to nie tylko świetną zabawę, ale też pomaga skorygować błędną postawę i uniknąć kontuzji.

 Innym ciekawym pomysłem na urozmaicenie treningu domowego jest Play Station Move. Dzięki kontrolerowi ruchu możesz także rozegrać mecz tenisa albo odrobinę potańczyć. Jego zaletą jest połączenie bezprzewodowe, dzięki czemu w trakcie zabawy nie masz ograniczonych ruchów. Najważniejsze to zaczerpnąć pozytywnej siły i energii ze sportu i zabawy!

3. Wieczór filmowy – koniecznie tematyczny!

Wieczór filmowy to zawsze dobry sposób na udane spędzenie czasu ze znajomymi. Dobierz filmy według ciekawego klucza i zorganizuj wieczór tematyczny. Obejrzyj tylko te komedie, które rozgrywają się w Paryżu, bądź te dramaty, których akcja dzieje się zimą. Jeśli nie masz pomysłu, zawsze świetnie sprawdza się maraton filmów z udziałem ulubionego aktora.

Możesz też wypróbować platformy z bogatą biblioteką filmową, takie jak Netflix albo HBO GO na smart TV. Promocyjną ofertę HBO GO znajdziesz na stronie Samsung Sklep. Trzymaj rękę na pulsie i sprawdzaj, czy w tym momencie Twój sklep, operator siedzi kablowej albo komórkowej nie premiuje zakupu usług darmowym dostępem do wypożyczalni. Szykując wieczór filmowy, warto sprawdzić filmy, które w ramach miesiąca testowego za darmo oferują tego typu platformy.

Artykuł zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz