Czwartek, 18 lipca 2024

Najlepsze wózki dla nowoczesnych mam

29 marca 2021

0

Gdy zaczniesz wybierać wózek niemowlęcy, bardzo szybko zauważysz, że liczy się niemal każda jego cecha. Musisz uwzględnić jego design, bo oczywiście powinien ci się podobać, jednak zwróć również uwagę na ważniejsze parametry. Na szczęście dzisiaj istnieją już modele, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Jednym z nich jest wózek Mima Xari, który cechuje elegancki wygląd i wygoda użytkowania.

Współczesne wózki dla dzieci są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania nowoczesnych rodziców. Są jednocześnie piękne i funkcjonalne, wyróżniają się niedużą wagą i ułatwiającymi korzystanie z nich technologiami. I chociaż na rynku jest ich obecnie bardzo dużo, przez co poszukiwania potrafią trwać naprawdę długo, nie warto się zbyt szybko poddawać. Znalezienie właściwego wózka znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie z dzieckiem. Jeśli jesteś na etapie podejmowania wyboru, przedstawiamy nowoczesny wózek Mima Xari. Co warto o nim wiedzieć?

wózek wielofunkcyjny

Wózek Mima Xari - czym się wyróżnia?

Jedną z cech wyróżniających nowoczesny wózek Mima Xari jest opatentowany system gondoli wewnątrz siedziska. Jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Gondola bez trudu zamieni się w spacerówkę - wystarczy tylko zapiąć zamek. Zapomnij więc o zmianie modelu na kolejny po zaledwie kilku miesiącach użytkowania. Mima Xari to wózek wielofunkcyjny, który pozostanie z wami przez kilka pierwszych lat życia dziecka. To wygodne i praktyczne, bowiem pozwala oszczędzać na kolejnych zakupach.

Warto zdawać sobie sprawę, że wózek 2w1 Mima Xari jest wykonany z innowacyjnego materiału. Dotychczas żaden model dostępny na polskim rynku nie wykorzystywał lekkiej i ciągliwej pianki EVA, która w tym przypadku została pokryta tkaniną ze sztucznej skóry. Jest więc nie tylko wygodny i estetyczny, ale również bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Z punktu widzenia wygody dziecka istotne jest także to, że wózek wielofunkcyjny Mima Xari daje możliwość swobodnego sterowania siedziskiem do przodu i tyłu. W pierwszych miesiącach życia maluszka to bardzo ważne, by stale widział swojego rodzica i by ten nie tracił go z oczu. Jednak wraz z rozwojem niemowlęcia, będzie ono coraz bardziej zainteresowane otaczającym go światem.

Co równie istotne, wózek 2w1 Mima Xari umożliwia zmianę kąta nachylenia oparcia. Podczas gdy wózek gondola musi gwarantować stabilne podłoże, spacerówka powinna dawać wybór. Dziecko jest gotowe do siedzenia, jednak nierzadko też wpada w drzemkę, podczas której liczy się jego komfort oraz prawidłowe ułożenie ciała zapobiegające deformacjom kręgosłupa. Modele, którymi warto się zainteresować, udostępniają 3 pozycje, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do aktualnego nastroju podróżującego malucha.

Kupując wózek dziecięcy 2w1, rodzice powinni zwrócić uwagę na system składania i jego rozmiary po złożeniu. Bardzo ważne jest to, że wózek wielofunkcyjny Mima Xari nie wymaga zdejmowania siedziska, co jest bardzo wygodne podczas codziennych obowiązków. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie ułatwia manewrowanie pomiędzy domem, żłobkiem a pracą. Co istotne, po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca, tym samym bez problemu mieści się w większości bagażników samochodowych.

wózek niemowlęcy

Elegancki wózek Mima Xari - ponadczasowe rozwiązanie

Gdy wybierasz wózek wielofunkcyjny, ogromne znaczenie ma również jego wygląd. Design modelu Mima Xari przyciąga wzrok i zwraca uwagę przechodniów. Jego zaletą jest także fakt, że może posłużyć przez nawet kilka lat, więc nie trzeba wymienić go już po kilku miesiącach. Jego stelaż daje natomiast możliwość szybkiego wpięcia fotelika samochodowego, by móc pozwolić sobie na sprawne zakupy w drodze do domu. Wszystko to w połączeniu ze zwrotnymi kołami i stosunkowo niedużą waga sprawia, że wózek wielofunkcyjny Mima Xari odpowiada na niemal wszystkie potrzeby nowoczesnej mamy.

Artykuł partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz