Czwartek, 18 lipca 2024

Idealny prezent dla taty - co wybrać, by go zaskoczyć?

27 maja 2019

0

Może Ci się wydawać, że wybór odpowiedniego prezentu dla ojca to bułka z masłem. Wystarczy jakiś poczytny kryminał, zestaw dla majsterkowiczów (ile to już miesięcy narzeka, że zgubił ulubiony śrubokręt?) albo po prostu jakiś alkohol z wyższej półki. Powiedzmy jednak szczerze – tego typu oczywisty upominek raczej nie będzie dla niego zaskoczeniem! Może warto postarać się trochę bardziej? Wybrać coś mniej oczywistego? Coś, co go pozytywnie zaskoczy? W końcu z ojcem podobnie jak z matką – jest tylko jeden. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami niestandardowych prezentów dla taty. Na pewno znajdziesz wśród nich coś ciekawego!

Coś dla demonów prędkości

Niemal każdy mężczyzna marzy, by być jak James Bond – a co charakteryzuje brytyjskiego szpiega w Tajnej Służbie Jej Królewskiej Mości? Oczywiście urok, któremu nie może się oprzeć żadna kobieta, mnóstwo wymyślnych gadżetów, a także zamiłowanie do superszybkich samochodów. Właśnie ta ostatnia cecha Bonda jest dziś na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jako prezent dla taty kupić specjalny bon na tor wyścigowy. Może to być niezapomniana przygoda i jedyna w życiu okazja, by siąść za kierownicą Porsche, Ferrari, Lamborghini, Slinhgshota SL czy Chevroleta Camaro.  Choć sam agent 007 gustował przede wszystkim w marce Aston Martin, to zdarzało mu się jeździć również innymi samochodami (w tym „garbusem” lub BMW), dlatego ekskluzywne sportowe marki, które wymieniliśmy wyżej, w pełni powinny spełnić oczekiwania każdego ojca. Być może to jedyna okazja w życiu, by poczuł sportowe emocje związane z rykiem silnika, zapachem palonej gumy i piskiem opon. Nie ma co ukrywać – niejeden ojciec o tym marzy!

Coś dla wszystkich, którzy kochają militaria

Może się tak zdarzyć, że Twój tata, dla którego szukasz prezentu, nie będzie miał prawa jazdy. W takim wypadku – wciąż idąc tropem szpiegowskich przygód Jamesa Bonda – możesz zafundować mu wizytę na strzelnicy. To kolejny z typowo „męskich” prezentów, bo sama broń często jest narzędziem właśnie mężczyzn (wizerunek twardziela w filmach akcji tylko to potwierdza – na myśl od razu przychodzą nam role Sylvestra Stallone’a, Arnolda Schwarzeneggera czy Bruce’a Willisa z lat 80.). Strzelnice dają możliwość zabawy różnym rodzajem broni – od policyjnego glocka, przez legendarnego „kałacha” (karabin AK-47), aż po shotguna z dużą siłą odrzutu.

Celuje się do tarcz, stałych bądź ruchomych, a zanim to nastąpi, należy przejść odpowiednie szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora. Właśnie on dba o nasze bezpieczeństwo i pokaże nam, jak we właściwy sposób korzystać z broni. Wejściówka na strzelnicę to z pewnością prezent, który ucieszy każdego ojca – możliwość wystrzelenia setek pocisków sprawi, że choć na chwilę oderwie on myśli od codziennych problemów lub przypomni sobie wszystkie ulubione sceny z filmów sensacyjnych. Yippee ki yay, jakby to zakrzyknął Bruce Willis!

 

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz