Piątek, 29 września 2023

Kantory online - 5 powodów, dla których warto z nich korzystać?

28 marca 2017

0

Kantory online to coraz popularniejsze rozwiązanie dla tych, którzy oczekują konkurencyjnych warunków oraz możliwości zlecenia transakcji z wygodnego fotela.

Jakie korzyści wiążą się z korzystaniem z kantorów online? Oto 5 najważniejszych, dla których warto zainteresować się kantorami online.Począwszy od dostępu 24/7, niższych spreadów, a skończywszy na dodatkowych udogodnieniach. 

Dostęp 24/7

To ogromne ułatwienie. Do kantorów online mamy dostęp przez cały dzień i całą noc. Dzięki temu możemy dokonywać transakcji niezależnie od pory dnia i nocy. Ma to ogromne znaczenie dla osób zajmujących się biznesem, czy pracujących za granicą. Koniec z ograniczającymi godzinami otwarcia - od teraz nie musisz się tym przejmować. Zlecaj transakcje, wtedy kiedy Ci pasuje.

Niższe spready

Kantor internetowy Fritz Exchange zapewnia niższe spready, niż te, które możemy zobaczyć w bankach, czy kantorach stacjonarnych. Dzięki temu, że różnica ta wynosi często kilkadziesiąt groszy,  znacząco przekłada się na oszczędności, szczególnie przy większych i częstszych transakcjach.To rozwiązanie zdecydowanie się opłaca!

Dodatkowe udogodnienia

Internetowy kantor Fritz Exchange zapewnia także dodatkowe korzyści dla stałych klientów. W przypadku regularnych i dużych wymian klient może negocjować ceny kursów, ale to nie wszystko. Za polecenie platformy innym także są przewidziane dodatkowe bonusy. 

Intuicyjna platforma

Wygodna i przejrzysta platforma wymiany walut, to coś, co przemawia na korzyść kantorów online. Dzięki dostępowi do wiedzy specjalistów takich jak doradcy ds. rynków finansowych, specjaliści z biura obsługi klienta, czy dealerzy walutowi każda transakcja będzie szybka i przyjemna, a wątpliwości wyjaśnione. 

Innowacje

Warto zaufać tym doświadczonym na rynku. Kantor Fritz Exchange to nie tylko kantor online, ale także autorski projekt kantorów automatycznych, które uzupełniają ważną niszę na rynku.

Kantory online to skuteczne i wygodne rozwiązanie na miarę XXI wieku. Wpisuje się ono w potrzeby klienta oraz zapewniają pełną wygodę przy wymianie walut. Funkcjonalność, dostęp 24/7, niższe spready, czy dodatkowe udogodnienia przemawiają na ich korzyść. Warto dać szansę kantorom online i szybko przekonać się do ich funkcjonalności. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz