Piątek, 21 czerwca 2024

World of Warcraft Warmaster Blackhorn - poradnik

23 sierpnia 2021

0

Wprowadzenie

Szóstym bossem w rajdzie Smocza Dusza jest Warmaster Blackhorn. Spotkanie odbywa się na pokładzie latającego statku, z którego gracze spadają na głowę Deathwinga (do następnego spotkania), po pokonaniu Warmastera Blackhorna.

Spotkanie składa się z dwóch faz. Jedna z nich wymaga, aby raid poradził sobie z różnymi dodatkami, a druga jest zasadniczo fazą tank-and-spreadk burn.

Przegląd walki

Spotkanie z Warmasterem Blackhornem odbywa się na pokładzie latającego działa Skyfire. Skyfire jest wyposażony w pulę zdrowia, która może zostać zniszczona przez różne umiejętności. Jeśli chcesz wygrać to spotkanie, będziesz musiał pokonać Warmastera Blackhorna i zapewnić przetrwanie swojemu statkowi.

Spotkanie podzielone jest na dwie fazy. Twój rajd będzie musiał poradzić sobie z czterema rodzajami dodatków (trzy rodzaje w LFR). Aby chronić swój Gunship, musisz uważać na wiele stref pustki. Druga faza rozpocznie się, jeśli 3 fale addów zostaną pomyślnie pokonane. W tej fazie celem Twojego rajdu będzie Warmaster Blackhorn.

Loot dostępny z tej walki to m.in.

  • Crown of the Corrupted Conqueror
  • Crown of the Corrupted Protector
  • Crown of the Corrupted Vanquisher

Więcej o łupach Warmaster Blackhorn​ możesz znaleźć tutaj: wow corrupted conqueror

Warmaster Blackhorn

Faza pierwsza

Porozmawiaj z Kapitanem Swayze, a rozpocznie się spotkanie. Ta faza nie jest odpowiednim momentem na walkę z Warmasterem Blackhornem. Leci on w powietrzu na swoim drakkarze Goriona. Będziesz stale atakowany przez Gorionę i cztery rodzaje dodatków do Twojego raidu:

  • Twilight Assault Drakes;
  • Twilight Elite Dreadblades;
  • Twilight Elite Slayers;
  • Twilight Sappers (nieobecni w LFR).

Poniżej znajduje się lista wszystkich umiejętności, których Goriona lub Twilight Adds będą używać podczas tej fazy. Następnie przedstawimy Wam strategię niezbędną do ukończenia tej fazy.

Faza druga

Po pokonaniu trzech fal dodatków, a w szczególności po zabiciu wszystkich Draków Szturmowych Zmierzchu, Warmaster Blackhorn wskoczy na pokład statku, aby zaznaczyć początek fazy drugiej.

W tej fazie będziesz musiał najpierw uszkodzić Gorionę, która wciąż znajduje się w powietrzu obok kanonierki. Następnie będziesz musiał skupić się całkowicie na Blackhornie. Gunship nie jest już w stanie przyjmować obrażeń, więc nalot powinien skupić się na Blackhornie i Gorionie, unikając umiejętności zadających obrażenia.

Zanim objaśnimy strategię, pokażemy Ci możliwości każdej z faz.

Dowiedz się, jak wygląda walka

Będziesz musiał opanować każdą fazę z osobna, ponieważ bardzo się od siebie różnią.

Twoim pierwszym celem w fazie pierwszej jest podtrzymywanie ognia podniebnego. Skup się na nasączaniu pustych obszarów i, jeśli to konieczne, zabijaniu Saperów.

Gdy Twoi gracze DPS poczują się komfortowo z ruchem, skuteczne zabicie Dreadblade'ów lub Slayerów nie powinno być problemem.

Największym wyzwaniem fazy drugiej będzie ustabilizowanie zdrowia drużyny, gdy Blackhorn lub Goriona są aktywni. Rajd będzie musiał również zadawać coraz większe obrażenia, a pod koniec walki healery będą pozbawione many.

Wnioski

Spotkanie Warmastera Blackhorna przypomina bitwę Gunshipów w Icecrown Citadel. Ta walka będzie o wiele bardziej interesująca niż poprzednia. Spadochroniarstwo na Deathwinga po pokonaniu Blackhorna jest niezapomnianym przeżyciem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz