Sobota, 20 lipca 2024

Czy spalacze tłuszczu są bezpieczne

26 czerwca 2019

0

Spalacze tłuszczu to jedne z najpopularniejszych suplementów diety dostępnych na rynku. To, czy poszczególne preparaty z tej kategorii są skuteczne, to jedno, ale czy ich przyjmowanie jest w pełni bezpieczne? Na co zwracać uwagę przy kupnie spalacza tłuszczu, żeby mieć pewność, że niczym się nie ryzykuje? O tym poniżej.

Sprawdzaj skład

Ponieważ spalacze tłuszczu kupuje się z myślą o odchudzaniu, sięgają po nie osoby ze wszystkich grup społecznych, począwszy od kulturystów, którzy przed zawodami chcą zredukować tkankę tłuszczową, poprzez 50-letnie sekretarki, skończywszy na eleganckich panach w garniturach. Każdego miesiąca sprzedaje się miliony spalaczy tłuszczu, jednak niekiedy można usłyszeć o aferach związanych ze sprzedawaniem produktów o niebezpiecznym działaniu. Czego się zatem wystrzegać?

Wybierając spalacze tłuszczu, należy zwrócić uwagę na skład. Powinno się go przeanalizować pod kątem zawartości potencjalnie niebezpiecznych substancji, często zakazanych w Polsce, a mimo to niekiedy pojawiających się w spalaczach tłuszczu. Mowa o takich składnikach jak:

  • efedryna – silny stymulant,
  • DNP – środek na chwasty, który skutecznie odchudza, ale jest groźny dla zdrowia, a nawet życia,
  • johimbina – silny afrodyzjak, który nadmiernie pobudza osoby niecierpiące na problemy z erekcją,
  • geranium – roślina o działaniu odchudzającym, która ma właściwości uzależniające.

Wymienione substancje mają negatywne skutki uboczne i choć są skuteczne w odchudzaniu, mogą powodować więcej szkód niż pożytku dla organizmu. Legalne spalacze tłuszczu ich nie zawierają, dlatego są w pełni bezpieczne. Znajdują się w nich składniki o wyłącznie pozytywnym wpływie na zdrowie i kondycję, które jednocześnie wykazują właściwości odchudzające. Przykładem wysoko skutecznego i zarazem w pełni bezpiecznego spalacza tłuszczu jest Redox Hardcore, który bazuje na naturalnych ekstraktach z tropikalnych roślin, minerałach (magnez, chrom) czy kofeinie, dlatego nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Kupuj u sprawdzonego dostawcy

Jak pokazują badania, najbezpieczniejsze odżywki i suplementy pochodzą od rodzimych, europejskich producentów. Zawierają najmniej niepożądanych „dodatków” i tańszych zamienników niekiedy stosowanych w suplementach i odżywkach chociażby z USA. Polskim producentem jest firma SFD, która opracowała spalacz tłuszczu Redox Hardcore.

Działanie Redox Hardcore wykorzystuje mechanizm bezpiecznego pobudzenia naturalnych procesów zachodzących w organizmie (metabolizm i termogeneza) i jednocześnie hamuje apetyt. W rezultacie następuje szybsze i skuteczniejsze, a przy tym w pełni bezpieczne spalanie kalorii, a to jest przecież głównym celem odchudzania. Z kolei ograniczenie łaknienia pozwala na uniknięcie zgubnego podjadania, które często rujnuje wysiłki osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów.

Podsumowując, spalacze tłuszczu są w pełni bezpieczne, o ile zawierają składniki niepowodujące skutków ubocznych i pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak SFD, który oferuje nie tylko bezpieczny, ale również skuteczny spalacz Redox Hardcore.

 

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz