Wtorek, 5 marca 2024

Fabryka Misia – spełnienie marzeń każdego dziecka

12 lutego 2018

0

Fabryka Misia to największe centrum zabaw dla dzieci, które mieści się w Białymstoku! Gwarantuje wiele fantastycznych zabaw i rozrywek dla najmłodszych. Twój maluch znajdzie tam wiele zabawek, które zapewnią mu świetną zabawę na długie godziny.

Zabawy, warsztaty, bale i dyskoteki w Fabryce Misia

sala misiaOferujemy zabawę dla najmłodszych w strefie malucha, która została specjalnie wydzielona, by przede wszystkim zapewnić im bezpieczeństwo. Posiadamy także strefę dla dzieci starszych na przestrzeni aż 1500 m2! Grupy zorganizowane do lat 12 zapraszamy natomiast na zabawy, warsztaty, choinki szkole, bale karnawałowe, Dzień Dziecka, dyskoteki szóstoklasistów i wiele innych.

W Fabryce Misia organizujemy także warsztaty. Są to warsztaty „Tęczowej chemii”, warsztaty plastyczne, a także warsztaty z art-recyklingu. Każde z nich pozwolą dzieciom nauczyć się bardzo wiele poprzez zabawę. Możesz również urządzić swojemu maluchowi urodziny w Fabryce Misia, które będą dla niego niezwykłą niespodzianką i niezapomnianą przygodą! Wybierz z dzieckiem motyw jedną z naszych sal i motyw przewodni imprezy, a my zajmiemy się resztą.

Urodziny dziecka w Fabryce Misia

Każdy maluch wyczekuje swoich urodzin jak przyjścia Świętego Mikołaja w wieczór wigilijny. Spraw radość swojemu dziecku i zorganizuj mu niezapomniane przyjęcie urodzinowe w Fabryce Misia! Nie musisz się niczym martwić, ponieważ animatorzy zajmują się całym wydarzeniem – zaproszeniami urodzinowymi, przekąskami, napojami, a także niespodzianką dla solenizanta. W dzień urodzin na Twoje dziecko i zaproszonych gości czeka mnóstwo zabaw i atrakcji. Może to być malowanie twarzy, dyskoteka, olimpiady, tatuaże i wiele innych rozrywek.sala morska

Mamy do dyspozycji aż osiem sal z różnymi motywami, w których możemy zorganizować urodziny dla dzieci. Oto one:

  • Sala Misia – największa sala w Fabryce Misia, w której możemy zorganizować urodziny. Można tam zaprosić aż 40 dzieci i 40 dorosłych!
  • Dwie Sale Księżniczki – jedna z nich pomieści 15 osób, natomiast druga 20. Każda dziewczynka poczuje się w niej wyjątkowo – jak prawdziwa księżniczka. Każda z zaproszonych Małych Księżniczek będzie zadowolona.
  • Sala Piratów – to miejsce, w którym każdy chłopiec poczuje się jak na statku pirackim! Sala jest w stanie pomieścić 15 osób.
  • Sala Disney – to idealny wybór dla małego fana bajek! Lubią ją zarówno dziewczynki jak i chłopcy! W takiej sali urodziny dziecka to świetna przygoda. Sala mieści 20 osób.
  • Sala Dżungla – jest niezwykle tajemnicza i pobudzająca wyobraźnię dzieci. Odbywają się tam fantastyczne zabawy. Możesz tam zaprosić nawet 30 gości.
  • Sala Stadion to idealny wybór dla małych fanów sportu. Możesz do niej zaprosić do 20 osób!
  • Sala Morska to niezwykle czarujące miejsce przypominające podwodny świat roślin i zwierząt. Panuje tam nietypowy nastrój. Zaprosisz tam nawet 40 gości.sala dżungla

Dodatkowo oferujemy również możliwość skorzystania z Sali Rodziców, w której rodzice będą mogli przyjemnie spędzić czas oczekując na swoje dzieci. Ponieważ pomieszczenia są przeszklone rodzice mogą mieć swoje pociechy cały czas pod kontrolą.

Imprezy urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność! Jeśli chcesz uczynić ten dzień w życiu Twojego dziecka wyjątkowym – skorzystaj z naszej oferty. Zajrzyj na http://fabrykamisia.pl/urodziny i dowiedz się więcej. Zapraszamy serdecznie!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz