Czwartek, 18 lipca 2024

Latem postaw na bankowość elektroniczną!

5 sierpnia 2021

0

Usługi bankowości elektronicznej cieszą się sporą popularnością. Szczególnie lato jest doskonałym okresem na to, by z niej skorzystać. Nowa bankowość elektroniczna oferuje bowiem szereg udogodnień, które ułatwią nam codzienne życie.

Bieżąca oferta banku dostępna w bankowości elektronicznej

Zaletą bankowości elektronicznej jest to, że zawsze znajdziemy w niej bieżącą ofertę banku. Tutaj złożymy także wniosek internetowy, np. gdy zdecydujemy się na kartę kredytową lub inny produkt bankowy.

Sprawdzenie sytuacji w zakresie produktów bankowych

Bankowość elektroniczna podczas wakacji pozwala również na szybkie sprawdzenie stanu naszych produktów bankowych. Z dowolnego miejsca, za pomocą aplikacji bankowej przeanalizujemy zatem stan naszego konta bankowego oraz poniesionych wydatków. Zweryfikujemy ponadto naszą sytuację w kwestii kart kredytowych i ich limitów, zaciągniętych kredytów gotówkowych czy też lokat bankowych. To szczególnie przydatne rozwiązanie na wakacjach. Dzięki bankowości elektronicznej nie musimy zatem zabierać ze sobą na dłuższy wyjazd laptopa lub tabletu, by zweryfikować naszą bieżącą sytuację finansową, co pozwoli na podjęcie decyzji co do dalszych wydatków.

Szybka płatność telefonem – wygoda podczas wakacyjnych wojaży

Korzystając ze stokenizowanych kart płatniczych, za wakacyjne wydatki, np. w restauracji, zapłacimy za pomocą smartfona. Wystarczy, że zainstalujemy na nim aplikację bankową i połączymy z naszym kontem w banku oraz odblokujemy w telefonie technologię NFC, by móc użyć powiązanych z nim kart przez zbliżenie smartfona do terminalu płatniczego. Od tej pory nie będziemy już musieli ze sobą zabierać portfela z kartami płatniczymi lub z gotówką.

Rozłożenie wydatków z karty kredytowej na raty – rozwiązanie przy dużych zobowiązaniach

Lato to okres wzmożonych wydatków. Zakup wycieczki zagranicznej czy materiałów budowlanych i do wnętrz dla mieszkania – to tylko dwa z wielu przykładów sytuacji, gdy potrzebne są nam dodatkowe środki. Takie wydatki często pokrywamy przy wykorzystaniu karty kredytowej. Nie trzeba jednak ich spłacać od razu, w całości, w wyznaczonym przez bank okresie bezodsetkowym, który maksymalnie wynosi zwykle od 51 do 60 dni od poniesienia wydatku. Możemy takie wydatki rozłożyć na raty i okazuje się, że nie musimy się nawet w tym celu udawać do banku z poziomu naszego konta. Takie rozwiązanie oferuje Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Wystarczy, że za pomocą aplikacji lub też strony internetowej banku (po zalogowaniu na nasze konto) wybierzemy interesującą nas kwotę do rozłożenia na raty, a także określimy ilość rat, które nas interesują. Gdy zaakceptujemy warunki spłaty, zostaniemy poinformowani o nich za pomocą SMS-a.

Bankowość elektroniczna – skuteczna ochrona przed utratą danych i środków pieniężnych na wakacjach

Zagubienie karty płatniczej lub kredytowej na wakacjach to częsty problem. Po zalogowaniu do naszej aplikacji bankowej mamy możliwość zmiany numeru PIN dla karty, a także jej czasowego lub stałego zastrzeżenia. Nie musimy dzięki temu udawać się do banku lub korzystać z pomocy konsultanta telefonicznego i tracić czasu na poszukiwanie placówki banku w turystycznej miejscowości lub też na oczekiwanie na kontakt na linii telefonicznej. Używając bankowości elektronicznej, unikamy przykrych niespodzianek, takich jak utrata danych osobowych lub środków na koncie.

Kontakt z bankiem z dowolnego miejsca!

Bankowość elektroniczna dla firm i klientów indywidualnych zapewnia szybki kontakt z bankiem. Wystarczy, że wyślemy wiadomość do banku za pomocą smartfona i darmowej aplikacji mobilnej. Takie udogodnienie oferuje szereg banków, w tym m.in. Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Niezależnie od tego, czy przebywamy w polskich górach, czy też na plaży Adriatyku – z pomocą aplikacji mobilnej bardzo szybko skontaktujemy się z konsultantem, który pomoże nam w razie problemów technicznych lub przy podjęciu określonej decyzji związanej z naszymi finansami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz