Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Linia Kernau 45 cm do małej kuchni

18 lipca 2022

0

Mała kuchnia to spore wyzwanie aranżacyjne, nawet dla profesjonalisty. Funkcjonalne urządzenie niewielkiego pomieszczenia, tak by zmieścić w nim wszystkie niezbędne sprzęty może stanowić niemałą łamigłówkę. Na szczęście z pomocą przychodzą nam producenci kuchennych urządzeń, proponując nam sprytne rozwiązania i AGD o zmniejszonej szerokości. Poznajcie linię 45 cm polskiej marki Kernau.

AGD do małej kuchni

Ciasna czy wąska kuchnia może być przyczyną niejednego dylematu. Z czego powinniśmy zrezygnować, by zapewnić sobie odpowiednio dużo miejsca do przechowywania, jak rozplanować układ mebli, by zagwarantować sobie wygodę, albo bez jakich urządzeń możemy się obejść, by nie zagracić małego pomieszczenia? W ich rozwiązaniu pomaga nam marka Kernau, która stworzyła całą linię sprzętów o zmniejszonej szerokości – wprost idealnych do małych kuchni.

Na zdjęciu powyżej: przykładowe produkty marki Kernau, które wpisują się w koncepcję małej kuchni – Linia 45 cm

Linia Kernau 45 cm

Podczas gdy standardowa szerokość sprzętów AGD to 60 cm, marka Kernau proponuje nam kompaktowe urządzenia o 45-centymetrowej szerokości. Decydując się na wąski piekarnik, kuchenkę, zmywarkę i okap, jesteśmy w stanie zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca. Co ważne, mniejsze urządzenia zachowały pełną funkcjonalność AGD o typowych rozmiarach. Do wyboru mamy sprzęty do zabudowy i wolnostojące, dzięki czemu aranżacja małej kuchni może stać się znacznie prostsza.

Piekarnik 45 cm

Piekarnik elektryczny do zabudowy Kernau KBO 0945 PT B to urządzenie o pojemności wynoszącej 49 l. Swobodnie więc upieczemy w nim ciasto, pizzę czy spory kawałek mięsa. A ponieważ wyposażony został w Termoobieg 3D wyrównujący temperaturę w całej komorze pieczenia, możemy też przyrządzać w nim kilka potraw jednocześnie. Potrójne drzwiczki zapewnią bezpieczeństwo użytkowania, podobnie jak teleskopowe prowadnice, które dodatkowo zagwarantują wygodę.

Płyty grzewcze 45 cm

W ofercie marki Kernau znajdują się dwa typy kompaktowych kuchenek, by w ten sposób sprostać oczekiwaniom zarówno miłośnikom gotowania na indukcji, jak i na gazie.

Na płycie gazowej do zabudowy Kernau KGH 4345 T CI B jednocześnie przygotujemy trzy dania. Do dyspozycji mamy m.in. palnik turbo z podwójnym pierścieniem i mocą na poziomie 3500 W. Automatyczna zapalarka sprawia, że uruchamianie palników staje się bezproblemowe, szczególnie że panel sterowania umieszony został na froncie płyty.

Płyta indukcyjna do zabudowy Kernau KIH 43-3B również posiada 3 pola grzewcze. Z wykorzystaniem funkcji Booster zagotujemy wodę maksymalnie szybko, a blokada rodzicielka pozwoli zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników kuchni.

Okapy 45 cm

W linii Kernau 45 cm znajdziemy okap kominowy oraz model do pełnej zabudowy. Możemy więc wybrać typ urządzenia, które wpasuje się w nasze indywidualne oczekiwania.

Okap do zabudowy Kernau KBH 0145 B GLASS w dyskretny sposób zadba o czystość powietrza w naszej kuchni. W pełni ukryty w szafce nad płytą grzewczą nie będzie wpływać na kuchenną aranżację, a jednak efektywnie pozbywać będzie się niechcianych zapachów czy oparów.

Okap kominowy Kernau KCH 0250 B, w którym system zasysania ukryty został za dekoracyjnym panelem, prezentuje się ultranowocześnie. Trzy stopnie pracy wentylatora dają natomiast możliwość dostosowania wydajności urządzenia do sytuacji w kuchni.

Zmywarki 45 cm

W asortymencie marki Kernau dostępne są również zmywarki o zmniejszonej szerokości. Ich pojemność to 10 kompletów naczyń, które umyjemy nawet w zaledwie 11 l wody. Jeszcze większą oszczędność wody może nam przynieść wykorzystanie funkcji Połowa Załadunku, z której możemy korzystać przy mniejszym wsadzie.

Na zdjęciu: Sprzęty Kernau w małej kuchni

Linia AGD 45 cm charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i eleganckim designem. Wysokiej klasy wzornictwo możemy wykorzystać do aranżacji kuchni w każdym stylu.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz