Sobota, 20 lipca 2024

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha - podstawowe informacje

30 listopada 2020

0

Obecny rynek wyciskarek wolnoobrotowych jest bardzo zróżnicowany. Dobranie wysokiej jakości sprzętu nie jest łatwe, zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej tego nie robiły. Jednym z ciekawszych wyborów będzie wyciskarka Hurom H-AA Alpha. 

Urządzenie Hurom H-AA - czym konkretnie się charakteryzuje?

Wyciskarka Hurom H-AA to model pionowy, który jest przeznaczony dla nieco bardziej wymagających odbiorców. Konstrukcja pozwala na szybkie dodawanie składników. Dzieje się to przy pomocy przestronnego otworu wsadowego. Żywność umiejscowiona w wyciskarce jest dokładnie mielona. Odpowiada za to ślimak. Wszystko dzieje się przy niedużej ilości obrotów, tak aby wycisnąć z owoców i warzyw najwięcej soku.

Minimalna ilość obrotów doprowadza do tego, że uzyskane soki są pełnowartościowe i mają w sobie wiele składników odżywczych, minerałów i witamin. Wpływa to oczywiście na poprawę stanu zdrowia oraz dodanie maksymalnej dawki energii. Nie dochodzi do zjawiska utleniania. 

Wyciskarka Hurom Alpha - z czego się składa i jakie są jej funkcje?

Wyciskarka Hurom Alpha składa się z korpusu, komory wsadowej, sita do klarownych i gęstych soków (osobno), pojemniku na sok, przystawki do mielenia, misy, wałka ślimakowego, obrotowej szczotki, pojemnika na pulpę, popychacza, foremki do tofu, szczoteczki do czyszczenia, stojaka na akcesoria, instrukcji obsługi oraz książki z przepisami. Jak widać jest to spore udogodnienie, ponieważ za jednym zamachem otrzymuje się wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowywania i przechowywania soków oraz do czyszczenia urządzenia. Przy okazji zyskuje się gotowe przepisy.

Wyciskarka cechuje się designerskim wyglądem, bez problemów zmieści się nawet w mniejszej kuchni. Waga nie przekracza w tym przypadku 5 kilogramów. Model posiada gładkie krzywizny, jest bardzo elegancki i wyróżnia się na kuchennym blacie. Do jego wykonania wykorzystano ABS, Tritan, stal nierdzewną i Ultem. Co istotniejsze części, które mają kontakt z żywnością nie zawierają w sobie BPA. 

W wyciskarce Hurom korzysta się z nowoczesnego systemu Alpha. Jego głównym elementem jest wałek ślimakowy, zapewniający 43 obroty na minutę. Urządzenie działa wydajnie i precyzyjnie. Sok zachowuje świeżość nawet do 72 godzin od przygotowania i znajdą się w nim enzymy.

Hurom Alpha dysponuje silnikiem o mocy 150W. Silnik radzi sobie z mieleniem większości produktów, oprócz tych najtwardszych. Wymagać będzie to odrobiny czasu i cierpliwości. Sprzęt posiada dodatkową przystawkę do przygotowywania lodów, smoothie i sorbetów. 

Łatwe kontrolowanie gęstości soku i bezpieczeństwo

Wyciskarka została zaprojektowana w taki sposób, aby łatwo kontrolować w niej gęstość przyrządzanego soku. Tym samym dostosuje się go do swoich preferencji. Sok trafia do specjalnego pojemnika, a jeśli chce się go spożyć lub przelać należy otworzyć korek niekapek. Dzięki niemu wszelkie składniki można ze sobą dokładnie wymieszać. 

Podstawa wyciskarki jest wyposażona w dwa czujniki, a więc maszyna działa bezpiecznie i nie naraża użytkowników na krzywdę. Jest solidnie zamocowana. Dodatkowym atutem sprzętu jest to, iż silnik posiada system wewnętrznego chłodzenia, a więc podczas pracy na pewno nie dojdzie do przegrzania. 

Więcej http://hurompolska.pl/produkty/hurom-h-aa

Komentarze (0)

Zostaw komentarz