Niedziela, 26 maja 2024

Cheers – moc naturalnych witamin

15 lutego 2018

0

​​

Suplementy witaminowe to dziś jedne z najchętniej kupowanych produktów o działaniu prozdrowotnym. Stanowią one bowiem świetne uzupełnienie diety w cenne składniki odżywcze, co doskonale wpisuje się w zdrowy styl życia. Dziś już wiadomo, że odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa profilaktyki chorób określanych mianem cywilizacyjnych, a zatem generowanych współczesnym, niezdrowym trybem życia. Jednak nawet pomimo usilnych starań i starannego komponowania posiłków, możemy nie uchronić się przed niedoborami pokarmowymi i ich poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Dlaczego potrzebujemy suplementów diety?

Kiedyś nikt nie słyszał o bilansowaniu posiłków, zasadach zdrowego odżywiania – po prostu nasi dziadkowie żywili się intuicyjnie. I byli znacznie zdrowsi niż dzisiejsze pokolenie. Wynika to z faktu, iż kiedyś żywność była dużo zdrowsza, czyli obfitowała w cenne składniki odżywcze. Dziś natomiast na półkach sklepowych dominuje żywność przetworzona, zubożona w witaminy i minerały. I to jest najważniejszą przyczyną powszechnego występowania niedoborów witamin – ale nie jedyną.

suplementy cheers

Kolejnym czynnikiem, który przyczynia się do zbyt niskiego poziomu witamin i minerałów w organizmie, jest zwiększone zapotrzebowanie na te związki. Witaminy regulują przebieg niemal wszystkich procesów życiowych organizmu, jeśli zatem w organizmie będzie ich za mało – odbije się to niekorzystnie na naszym zdrowiu, prowadząc do rozwoju wielu chorób. A współczesny tryb życia zwiększa zapotrzebowanie organizmu na witaminy. Dlaczego? Gdyż nasz organizm narażony jest na stałe działanie stresu, wolnych rodników, zanieczyszczeń środowiska, używek czy metabolitów leków – a do zwalczania skutków ich działania potrzebuje więcej mikroelementów i antyutleniaczy.

naturalne witaminy

Efektem zubożenia diety w cenne składniki odżywcze oraz zwiększonego zapotrzebowania na witaminy jest powszechne występowanie chorób przewlekłych. Rola witamin w organizmie nie sprowadza się bowiem jedynie do wzmocnienia włosów i paznokci – a tak można by było sądzić w oparciu o pierwsze objawy niedoboru witamin. To właśnie skóra, włosy i paznokcie reagują jako pierwsze pogorszeniem swojej kondycji, gdy w organizmie zabraknie witamin. Dziś wiadomo jednak, że hipowitaminozy mogą prowadzić do osłabienia odporności, zwiększonego ryzyka zachorowania na zawał serca, miażdżycę, nadciśnienie, osteoporozę a nawet nowotwory! W świetle tych faktów suplementacja nabiera szczególnego znaczenia – trzeba jednak wiedzieć jaki suplement wybrać. Najlepsze będą naturalne suplementy Cheers. Czym się wyróżniają?

kapsułki Cheers

Cheers – siła natury zaklęta w kapsułkach

Witaminy Cheers to suplementy najwyższej jakości, co oznacza, iż ich stosowanie to bezpieczny, a zarazem bardzo skuteczny sposób na uzupełnienie poziomu witamin, minerałów, kwasów omega 3 i innych cennych substancji odżywczych. Naturalne witaminy Cheers wyróżniają się przede wszystkim doskonałą przyswajalnością, sięgającą niemal 100%. Daje to pewność, że cała dostarczona dawka witamin zostanie wykorzystana przez organizm. Dla porównania – syntetyczne witaminy mogą wchłaniać się w zaledwie kilkunastu procentach. Ponadto organizm wykazuje znacznie większą tolerancję na wysokie dawki takich witamin, a stosowanie w nadmiarze ich syntetycznych odpowiedników może dawać objawy przedawkowania.

Cheers to preparaty jakości premium, co oznacza, że ich skład został starannie wyselekcjonowany. Wyraża się to wspomnianym naturalnym pochodzeniem witamin, zastosowaniem ich odpowiednio wysokich dawek, ale także formułą wolną od syntetycznych dodatków. Stosowane powszechnie w preparatach witaminowych konserwanty, substancje przeciwzbrylające, wypełniacze, syntetyczne aromaty i barwniki mogą negatywnie wpływać na zdrowie, powodując uczulenia. A przecież nie po to sięgamy po suplement diety, aby pogorszyć swój stan zdrowia – tylko wręcz przeciwnie.

Preparaty Cheers to najwyższa jakość suplementacji za optymalną cenę – wyższą niż w przypadku zwykłych suplementów o wątpliwej jakości i mało skutecznym działaniu. Jest to jednak najlepsza inwestycja w zdrowie i świetne samopoczucie, a także nienaganny wygląd. Profilaktyka zdrowotna jest najważniejsza – a jej największą skuteczność zapewnią suplementy Cheers.

 

 

Autor: Joanna Kaźmierczak / CHEERS


Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz