Sobota, 20 lipca 2024

Nova Estetica - klinika dentystyczna

25 marca 2020

0

Nowoczesna klinika dentystyczna Nova Estetica w Warszawie tworzona jest przez zespół doświadczonych lekarzy i chirurgów, którzy pomogą Ci odzyskać piękny uśmiech. Jej misją jest pełne zadowolenie pacjenta poprzez indywidualne podejście do leczenia.

Klinika dentystyczna - Nova Estetica 

O wysokiej jakości wykonywanych usług świadczą pozytywne opinie pacjentów i renoma, jaką może pochwalić się klinika Nova Estetica. Pełna oferta usług znajduje się na stronie internetowej https://novaestetica.pl/

Na warszawskim Ursusie zlokalizowana jest nowoczesna i profesjonalna klinika dentystyczna Nova Estetica. W jej ofercie znajduje się m.in. wstawianie implantów, szybkie i bezbolesne usuwanie ósemek, pełen zakres usług ortodontycznych, leczenie bezzębia, wybielanie zębów, zakładanie licówek, endodoncja, periodontologa i stomatologia dziecięca. 

Każdy gabinet dentystyczny jest wyposażony w nowoczesne sprzęty i urządzony w taki sposób, aby pacjent czuł się w nim komfortowo. W klinice Nova Estetica panuje przyjazna i bezstresowa atmosfera, dzięki czemu każdy czuje się tutaj swobodnie. Doświadczeni lekarze odpowiedzą na pytania i pomogą dobrać indywidualny tok leczenia, dopasowany do potrzeb pacjenta. Znieczulenie przed zabiegiem jest całkowicie bezbolesne, a odprężeniu na fotelu stomatologicznym sprzyja także relaksacyjna muzyka. 

W klinice Nova Estetica każdy zabieg można rozłożyć na raty za pomocą programu MediRaty lub skorzystać z opcji odroczonej płatności Paydent. 

Nova Estetica dla dzieci 

Klinika dentystyczna Nova Estetica jest przyjazna dla najmłodszych, którzy z reguły mają wiele obaw przed wizytą u stomatologa. Z usług mogą skorzystać dzieci już od 1 roku życia. Gabinety dziecięce dostosowane są do szczególnych potrzeb najmłodszych pacjentów, a wizyty odbywają się w spokojnej atmosferze. Jeśli dziecko odczuwa duży strach, warto skorzystać z tzw. wizyty adaptacyjnej. Podczas takiego spotkania dentysta nie wykonuje żadnego zabiegu, a jedynie przyzwyczaja malucha do swojego towarzystwa. Jest to forma zabawy, polegająca na poruszaniu się w górę i w dół na fotelu i sprawdzeniu funkcjonowania ślinociągu. Co więcej, dziecko może samo wziąć w dłonie lusterko, nałożyć ochronną maseczkę i „obejrzeć uzębienie” swojej ulubionej maskotki. Dopiero po zabawie, dentysta ogląda stan zębów i dziąseł dziecka i podejmuje decyzję o ewentualnej, kolejnej wizycie.

Dalsze leczenie planowane jest indywidualnie. Znieczulenie małych pacjentów odbywa się za pomocą gazu rozweselającego, który już od lat jest powszechnie używaną i bezpieczną metodą uspokajania. Najczęściej wykonywanymi zabiegami u maluchów są: lakowanie, zakładanie aparatów ortodontycznych, usuwanie próchnicy, leczenie zębów mlecznych (w tym kanałowo) oraz ich usuwanie. 

Dzieci są także uczone prawidłowej higieny jamy ustnej, w tym metod czyszczenia zębów i stosowania odpowiedniej diety, która zmniejsza ryzyko pojawienia się próchnicy.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz