Sobota, 13 kwietnia 2024

Jak dorobić do pensji?

17 marca 2017

0

Chcesz dorobić do swojej pensji, ale jednocześnie nie chcesz brać kolejnego etatu? Zależy ci na tym, aby dodatkową pracę wykonywać komfortowo i najlepiej w domu? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Założenie bloga

Lubisz gotować? A może uwielbiasz kosmetyki i często je testujesz? Masz wyczucie stylu lub piszesz oryginalne opowiadania? W takim przypadku świetnym pomysłem może być założenie własnego bloga internetowego. Dzisiaj to naprawdę bardzo łatwe za sprawą ogólnodostępnych serwisów oraz szablonów blogów, dlatego nawet bez wiedzy w tej dziedzinie możesz zacząć publikować swoje wpisy on-line. Zarobisz przede wszystkim na wyświetlanych u siebie reklamach, programach partnerskich, możesz też tworzyć wpisy sponsorowane.

Tworzenie przedmiotów hand-made

Oryginalne wianki przygotowywane ręcznie, efektowna biżuteria, ciekawe grafiki komputerowe – to tylko kilka przykładów. Gdy masz smykałkę do takich właśnie prac, w takim przypadku mogą one również stać się dla ciebie sposobem na dodatkowy zarobek na godzinach. Swoje oferty możesz wystawiać na portalach ogłoszeniowych czy też na aukcjach.

Zostanie konsultantką

Świetnym pomysłem na zarobek jest też zostanie konsultantką firmy kosmetycznej lub innej prowadzącej sprzedaż przez katalogi, na przykład może być to konsultantka Oriflame. Jeżeli masz dużo znajomych, wtedy szansa na atrakcyjne zarobki jest jeszcze większa, a ty jako konsultantka Oriflame lub innej marki możesz też taniej kupować kosmetyki dla siebie i dla swoich bliskich. Zaczęcie swojej przygody jako konsultantka najczęściej nic nie kosztuje – można zarejestrować się on-line.

Sprzedaż niepotrzebnych przedmiotów

Gdy potrzebujesz szybkiego sposobu na dodatkową gotówkę, dobrym pomysłem może być też sprzedaż niepotrzebnych ci przedmiotów, na przykład ubrań, książek, elementów wystroju wnętrz. Ogłoszenia można wystawiać na portalach on-line, można też wykorzystać aukcje internetowe oraz specjalne serwisy do sprzedaży, na przykład pozwalające na handel ubraniami pomiędzy użytkownikami.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz