Piątek, 21 czerwca 2024

Komfortowe i atrakcyjne - legginsy dla wymagających

20 grudnia 2019

0

Legginsy kojarzą się z wypoczynkiem - zarówno tym domowym, jak i aktywnym - na sportowo. Sklepy oferują szeroką gamę produktów tego rodzaju, różniących się od siebie jednak znacznie - jakością, estetyką, techniką wykonania, materiałami, z których je wyprodukowano, wreszcie - przeznaczeniem. Szczególnie wymagające są legginsy stworzone z myślą o nowoczesnych, aktywnych kobietach, które cenią sobie najwyższą jakość i funkcjonalność odzieży sportowej.

Legginsy dla każdej kobiety

Sport i legginsy? Takie połączenie funkcjonuje nie tylko w przypadku kobiet, które od dawna są aktywne i czynnie biegają, czy też regularnie spędzają czas na siłowni, ale również w przypadku tych, które np. zamierzają podjąć walkę z dodatkowymi kilogramami.

Odzież sportowa w rozmiarach większych niż S, czy M nie musi być krępująca. Ma wspierać w realizacji zdrowych postanowień - w tym zwiększenia aktywności fizycznej.

Z myślą o wszystkich kobietach - i tych noszących rozmiary mniejsze, jak i większe - stworzono nowoczesne, wygodne i poprawiające wygląd różnych partii ciała - legginsy bezszwowe

To wyjątkowa, funkcjonalna, odzież sportowa. Atutem legginsów tego rodzaju jest wygląd - legginsy bez szwów są tak estetyczne, że od razu chcemy je nabyć. Decyduje o tym m.in. atrakcyjna kolorystyka, tak skomponowana, że dodatkowo - wizualnie - profiluje zarówno nogi, jak i pośladki, biodra oraz brzuch. 


fot. bocowear.com

Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy chcemy ukryć te partie, z których nie jesteśmy zadowolone i jest to jeden z podświadomych warunków, które zachęcają do tego, by zacząć swoją przygodę ze sportem. Kolor to jednak nie wszystko - przekonamy się o tym, gdy nałożymy legginsy.

Nowoczesny materiał, wyjątkowa konstrukcja 

W przypadku legginsów bezszwowych określenie - “konstrukcja” - nie jest na wyrost. Te nowoczesne legginsy zostały uszyte w taki sposób, że można byłoby je określić mianem odzieży smart. 

Potrafią one modelować sylwetkę (nie tylko odpowiednim cieniowaniem koloru), ale również, a może przede wszystkim - układem. Zwraca uwagę m.in. element push-up pod linią pośladków, dzięki czemu zostają one “podniesione” i prezentują się bardziej sportowo.

Figurę wysmukla również sprężysty, szeroki pas w talii, a w niektórych modelach - także podwyższony stan, który doskonale radzi sobie np. z fałdkami, których dopiero chcemy się pozbyć. 


fot. bocowear.com

Legginsy bezszwowe oferowane przez sklep internetowy Bocowear.com uszyte są z funkcjonalnego, elastycznego materiału, a bezszwowa formuła pozwala zachować idealną linię produktu na długi czas - niezależnie od tego jak często i intensywnie go używamy.

Legginsy bez szwów to także o wiele większy komfort podczas ćwiczeń czy biegu. Ponieważ ilość szwów została zminimalizowana, nie ma mowy o pojawianiu się charakterystycznych odcisków, które wpływają negatywnie na jakość treningu.

Tkanina, z której uszyto legginsy bezszwowe, zawiera mikrowłókna z jonami srebra (Meryl Skinlife) - znajdują się one w rdzeniu włókien, dlatego nie ulegają zniszczeniu podczas używania. Ma to bardzo istotne znaczenie, ponieważ te specjalistyczne włókna zapewniają optymalną ochronę antybakteryjną.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz