Piątek, 21 czerwca 2024

Xiaomi Mi Mix 3 – wszystko, co wiemy o tym smartfonie

4 listopada 2019

0

Xiaomi Mi Mix 3 to model, który zostanie doceniony przez osoby, dla których liczy się dobry stosunek ceny do jakości. Urządzenie możemy mieć na własność za około 1500 zł lub rozłożyć jego zakup na niewielkie raty doliczane do abonamentu. Najnowszy smartfon Xiaomi to telefon, który lubi zaskakiwać, więc lepiej zapoznać się z jego specyfikacją jeszcze przed zakupem.

Xiaomi Mi Mix 3 - procesor i pamięć operacyjna

Decydując się na zakup telefonu Xiaomi Mi Mix 3, otrzymamy sprawdzony układ Qualcomm Snapdragon 845 oraz aż 6 GB pamięci. To parametry, które gwarantują płynność działania urządzenia. Dla porównania, na rynku są ciągle nowe flagowe smartfony z 4 GB pamięci. Android w wersji 9.0 działa tu, w każdym razie, świetnie.

Xiaomi Mi Mix 3 - aparat

Jednym z większych zaskoczeń może być natomiast aparat… z klapką. Rozsuwany mechanizm to coś, czego nie proponowali nam projektanci żadnej liczącej się marki. Rozsunięcie telefonu włączy nam od razu aparat do selfie, o bardzo przyzwoitych parametrach (24 MP, 0.9µm). Aparat główny Xiaomi Mi Mix 3 również zaskakuje pozytywnie. To podwójny układ umożliwiający nagrywanie dobrych filmów i robienie zdjęć, które nie odbiegają jakością od tego, co oferują porównywalne, konkurencyjne smartfony.

Xiaomi Mi Mix 3 - wyświetlacz

Model Mi Mix 3 ma duży ekran – przekątna to 6,4 cala, a powierzchnia całkowita 100.2 cm2. Front telefonu chroni niezawodna powłoka Corning Gorilla Glass 5. Wyświetlacz powstał w technologii AMOLED, która nie ma obecnie godnych konkurentów na rynku. Telefon wyświetla obrazy w maksymalnej rozdzielczości 1080 na 2340 pikseli.

Xiaomi Mi Mix 3 - wygodne ładownie

Kolejną zaletą telefonu jest wygodne ładowanie. Urządzenie ma wbudowaną litowo-polimerową baterię o pojemności 3200 mAh, a także bezprzewodową ładowarkę, co umożliwia szybkie, bezprzewodowe ładowanie. Zakup tego telefonu oznacza więc absolutny brak dodatkowych kosztów.

Xiaomi Mi Mix 3 - kolorystyka

Nowoczesny wygląd telefonu to dziś rzecz oczywista wśród propozycji flagowych. W przypadku naszego modelu duża w tym zasługa cienkiej aluminiowej ramki. Drugą wizualną zaletą Xiaomi Mi Mix 3 jest jednak to, że wybór wariantu kolorystycznego bardzo zmienia charakter tego urządzenia (a do dyspozycji – nie licząc edycji specjalnej Forbidden City –  mamy aż trzy opcje: Jade Green, Sapphire Blue, Onyx Black). Może to być więc stonowany czarny telefon do pracy lub przyciągający wzrok zielony telefon dedykowany osobom, którym zależy raczej na przebojowym wyglądzie niż elegancji.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz