Niedziela, 26 maja 2024

Gazetka promocyjna Leclerc - sprawdź promocje dla całej rodziny

21 kwietnia 2023

0

E.Leclerc Stores - francuska sieć, która rozpoczęła działalność w 1949 roku, to sieć hipermarketów i sklepów spożywczych. Twórcą tej marki był Edouard Leclerc. Sklepy zawdzięczają nazwę założycielowi. W Polsce działa 50 sklepów i 16 stacji benzynowych.

Gazetka promocyjna E.Leclerc

Oferty promocyjne sklepów są publikowane co tydzień. Zawartość gazetki promocyjnej E.Leclerc może się różnić w zależności od rynku. Gazetka promocyjna E.Leclerc (Zobacz stronę) oferuje zawsze szeroki wybór produktów w świetnych cenach. Oferta promocyjna obejmuje wybrane artykuły codziennego użytku, artykuły przemysłowe, kosmetyki oraz produkty spożywcze. Promocje obejmują również artykuły kuchenne i drobne akcesoria domowe. W gazetce znajdują się również przepisy na pyszne dania z wykorzystaniem produktów dostępnych w sklepach E.Leclerc. Sklepy posiadają szeroki wybór produktów, które są specjalnie wyselekcjonowane i dobrane dla każdego klienta.

Strefa Bio

W sklepach E.Leclerc nie brakuje półek zaopatrzonych w tzw. zdrową żywność, zwłaszcza w czasach, gdy konsumenci zwracają większą uwagę na skład i jakość produktów. Bio Village to jedna z marek bio, skupiająca się na produktach wytwarzanych ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nat&vie to marka przyjazna wegetarianom, która oferuje produkty pochodzenia roślinnego. Sklepy nie zapomniały o klientach z nietolerancją glutenu. Stworzyły markę Chaque Jour Sans Gluten, której produkty są idealne dla osób stosujących dietę bezglutenową. Uni Vert oferuje również ekologiczne środki czystości. Produkty te posiadają europejski certyfikat Ecolabel, aby zminimalizować negatywny wpływ środków chemicznych na środowisko.

Dziecko na zakupach

Ekskluzywne i eksperckie marki

E.Leclerc w ramach swojego asortymentu oferuje również produkty marek własnych. Jedną z nich jest marka Wiodąca, która obejmuje między innymi artykuły spożywcze i chemię gospodarczą. W asortymencie marki Wiodącej znajdują się również produkty innych pomniejszych marek. Głównymi zaletami marki Leading są wysoka jakość i niska cena. E.Leclerc wykonał również mądry ruch wprowadzając markę EUR.C.O+, której skrót oznacza ekonomię codziennych oszczędności. Marka ta oferuje blisko 600 różnych produktów w niskiej cenie. E.Leclerc oferuje również kuchnię francuską, która dostępna jest w sklepach z logo Nos Regions Ont Du Talent oraz specjały włoskie pod logo Tradizioni di'Italia. Obie marki pozwalają przygotować pyszne dania i odkryć smaki kuchni francuskiej i włoskiej.

E.Leclerc posiada również własną markę odzieżową - Tissaia. Kolekcja marki obejmuje odzież dla mężczyzn, kobiet, dzieci i młodzieży, a także tekstylia domowe.

Usługi dodatkowe

E.Leclerc oferuje swoim klientom możliwość dokonywania zakupów online za pośrednictwem platformy E.Leclerc Drive. Usługa ta jest dostępna tylko w wybranych sklepach w całej Polsce. Firma obiecuje szybką dostawę świeżych i wysokiej jakości produktów. Klienci robiący zakupy online mogą również korzystać z ofert specjalnych. Klienci mogą również korzystać ze stacji benzynowych w pobliżu niektórych marketów, aby robić zakupy online.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz