Poniedziałek, 11 grudnia 2023

Podaruj wyjątkowy prezent na 30 urodziny - inspiracje

3 października 2022

0

​Szukasz prezentu na 30 urodziny ważnej dla ciebie osoby? Chcesz podarować wyjątkowy, nieprzewidywalny, zabawny prezent? Sprawdź nasze podpowiedzi i znajdź rozwiązanie dopasowane do jubilata.

Prezent na 30 urodziny - momenty zamiast przedmiotów

Idealny prezent na 30 urodziny to dla każdego może oznaczać coś innego. Nie da się jednak ukryć, że trzydzieste urodziny to wyjątkowy jubileusz i wielu z nas zależy, aby z tej okazji podarować bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że najlepszy prezent to nie ten materialny, przedmiotowy (w końcu ile razy można kupować perfumy, biżuterię itd.), ale duchowy. Wiele osób znacznie chętniej kolekcjonuje wyjątkowe momenty, wspomnienia, doświadczenia, niż przedmioty. Może właśnie tym tropem warto podążać, wybierając urodzinowy prezent na trzydziestkę. 

Oryginalny prezent urodzinowy dla osoby aktywnej

Nietypowy prezent może mieć bardzo różny charakter. Zawsze powinien być dobrany do charakteru, stylu życia, hobby osoby, której chcemy go podarować. Jeśli jubilat jest osobą aktywną, która lubi pokonywać kolejne bariery, ucieszyć go może na przykład lot w tunelu aerodynamicznym, skok ze spadochronem, lot szybowcem, jazda quadem czy drifting. Możliwości jest naprawdę sporo. Ważne, by szukać propozycji, o której wiemy, że nie przerośnie obdarowanego, a zamiast tego wywoła zdrowy skok adrenaliny, który osoby aktywne fizycznie bardzo sobie cenią. 

Wyjątkowy prezent - czyste przyjemności 

Jeśli chcesz wybrać prezent nieco mniej szalony, możesz postawić na relaks w najczystszej postaci. Tutaj także mamy kilka ciekawych propozycji. Wieczór sushi to doskonały wstęp do celebracji trzydziestych urodzin. Podobnie jak dzień SPA z pakietem zabiegów lub wybrany, ekskluzywny masaż. Świetnie sprawdzają się także takie propozycje jak degustacja win czy dinner in the Sky. Zastanów się, jaki prezent na 30 urodziny sprawiłby radość twojemu jubilatowi.

Spersonalizowany prezent 

Niezapomniane prezenty to przede wszystkim te dopasowane do jubilatów. Osobie, która kocha eksperymentować w kuchni, z pewnością spodoba się prezent w postaci warsztatów kulinarnych. Miłośnik home decor może zachwycić się możliwością stworzenia własnego obrazu z mchu. Ciekawe propozycje to także prezenty w postaci vouchera na spersonalizowaną szminkę lub kurs dla baristy. Świetny pomysł to połączenie kilku tego typu upominków, które wzajemnie stworzą cały kalejdoskop wrażeń i doświadczeń, które jubilat będzie wspominał jeszcze długo po zakończeniu celebracji swoich trzydziestych urodzin.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz