Poniedziałek, 2 października 2023

Wc z funkcją bidetu – najlepsza inwestycja w higienę osobistą!

28 lipca 2020

0

Urządzania łączące w jednym funkcję klasycznej miski wc oraz bidetu od kilku lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród współczesnych, coraz bardziej wymagających użytkowników. Ich zainstalowanie w domowej łazience pozwala bowiem znacznie lepiej i wygodniej dbać o higienę osobistą całej rodziny oraz wykorzystać pełnię możliwości, jakie oferują w tym zakresie nowoczesne technologie. Wc z funkcją bidetu jest inwestycją wartą poczynienia pod warunkiem, że wybierzemy wysokofunkcjonalne oraz proste w obsłudze rozwiązanie.

Wc z funkcją bidetu i korzyści związane z jego użytkowaniem

Wc z funkcją bidetu, czyli inaczej toaleta myjąca, to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność klasycznej miski wc z bidetem. Toaleta myjąca pozwala na wygodne dbanie o higienę osobistą bez konieczności instalowania w łazience osobnego bidetu. Sterowanie elektroniczne funkcjonalnością toalety myjącej umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów mycia do indywidualnych preferencji każdego użytkownika oraz zapewnia szybkie uczucie czystości i świeżości tuż po skorzystaniu z toalety. Oprócz samego mycia, nowoczesne wc z funkcją bidetu oferują także suszenie, dzięki któremu można znacząco ograniczyć zużycie papieru toaletowego.

Wc z funkcją bidetu to zaawansowane pod względem technologicznym urządzania, które mogą być jednak proste i intuicyjne w obsłudze. Sterowanie ich funkcjonalnością odbywa się przez specjalny panel lub za pośrednictwem bezprzewodowego pilota, z którego obsługą poradzi sobie każdy, nawet najmniej obeznany z nowoczesnymi technologiami użytkownik. Design nowoczesnych toalet myjących został opracowany w taki sposób, aby w optymalny sposób wpasowywały się one w styl oraz wystrój każdego pomieszczenia - wc z funkcją bidetu doskonale odnajdzie się bowiem zarówno w nowoczesnej łazience urządzone w zgodzie z najnowszymi trendami, jak i w pomieszczeniu retro.

Inteligentna toaleta myjąca Inspira In-Wash marki Roca

Aktualnie, wc w funkcją bidetu można znaleźć w ofercie wielu producentów ceramiki łazienkowej. Na szczególne zainteresowanie osób poszukujących nowoczesnego, wysokofunkcjonalnego i uniwersalnego pod względem designu rozwiązania zasługuje toaleta myjąca Inspira In-Wash znanej i cenionej marki Roca. Urządzenie to jest efektem wieloletniej pracy doświadczonych projektantów i inżynierów Roca i łączy w sobie uniwersalny wygląd oraz zaawansowane technologie. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach - klasycznej stojącej rimless oraz nowoczesnej wersji podwieszanej również posiadającej konstrukcję bezkołnierzową.

Wc z funkcją bidetu jest sterowane za pomocą bezprzewodowego, pilota z prostym, czytelnym interfejsem i oferuje zarówno mycie, jak i suszenie. Temperatura wody, powietrza oraz położenie dyszy myjącej mogą być regulowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Oscylacyjne ruchy dyszy pozwalają na jeszcze dokładniejsze mycie, z kolei regulacja ciśnienia wody na dopasowanie natężenia strumienia do osobistych preferencji oraz osiąganie najbardziej optymalnych rezultatów mycia. Estetyki i dodatkowych walorów użytkowych dodaje obecność lampki nocnej, czyli specjalnych diod umieszczonych w tylnej części urządzenia, które pozwalają na wygodne korzystanie z toalety w ciemności. Klasyczny, uniwersalny kolei design sprawia z kolei, że wc z funkcją bidetu Inspira In-Wash idealnie wpasuje się w wystrój każdej łazienki.

Artykuł zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz