Sobota, 13 kwietnia 2024

Kreatywne prezenty dla dzieci. Te pomysły zachwycą maluchy

6 października 2023

0

​Dzisiaj to my dbamy o najmłodszych. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nigdy nie utracili oni naturalnej ciekawości świata. Robimy to na wiele sposobów, takich jak edukacja czy zabawa. Wyjątkowe miejsce w naszych sercach zajmują prezenty dla dziecka. To właśnie przez bezinteresowność pokazujemy, jak ważne jest dla nas tworzenie wspomnień, które zostaną z naszymi pociechami na całe lata. Nie masz pomysłu na kreatywny prezent dla dziecka? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie kilka najlepszych propozycji dla malucha.

Lot w tunelu Flyspot – superprezent dla dziecka!

Skoki ze spadochronem raczej nie kojarzą nam się z aktywnością dla najmłodszych, jednak lot w tunelu aerodynamicznym jest czymś zupełnie innym. Mogą w nim uczestniczyć już 3-latki! Wszystko oczywiście odbywa się pod okiem instruktora i z prędkością wiatru dostosowaną do naszego malucha. Twoje dziecko przeżyje niesamowite doświadczenie i będzie przy tym całkowicie bezpieczne.

Lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot to superprezent dla dziecka, ponieważ dostaje ono wyjątkowe doświadczenie zamiast przedmiotu. Spisze się świetnie dla chłopca oraz jako prezent dla dziewczynki. Wyobraź sobie, że mógłbyś spełnić marzenie swojej pociechy o lataniu. Rzadko kiedy nadarza się taka okazja!

Co musisz wiedzieć przed pierwszym lotem swojego malucha?

Możesz go razu zarezerwować konkretny termin albo kupić voucher dla dziecka pozwalający w danym okresie skorzystać z obiektu Flyspot. Zwykle kupisz loty w pakiecie 2 sesji o długości 1 lub 1.5 minuty – to nawet dwa razy dłużej niż czas swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Pamiętaj, że na miejscu powinniście być 30 minut przed rozpoczęciem lotu. Warto ubrać dziecko w wygodną, sportową odzież, która nie będzie krępowała ruchów. Na nią maluch otrzyma specjalny kombinezon zapewniający optymalną aerodynamikę. Zespół wyposaży je także w kask, gogle oraz zatyczki do uszu. Po wszystkim otrzymacie darmowy, zmontowany film z lotów dziecka.

Lot w tunelu aerodynamicznym to wielkie przeżycie dla osób, które nigdy wcześniej go nie doświadczyły. Jeżeli Twojemu dziecku wyjątkowo przypadnie on do gustu, możesz zapisać je na szkolenie ze Skydivingu oferowane przez Flyspot. To ekscytujący prezent dla dziewczynki, która nie lubi podążać za schematami. Tak naprawdę każdy maluch będzie wniebowzięty podczas lotu w tunelu aerodynamicznym – dosłownie i w przenośni! 

Mikroskop – inspiracja dla małych odkrywców

Świat jest pełen ciekawych rzeczy, które dzieci uwielbiają odkrywać na własną rękę. Każde nowe miejsce jest pretekstem do poznawania roślin, zwierząt, kamieni i wszelkich innych interesujących znalezisk. Co więcej, zabawa z mikroskopem może być początkiem zainteresowania naukami ścisłymi. Poszukiwanie odpowiednich przedmiotów do badania, preparowanie z nich próbek oraz obsługa różnych soczewek i oświetlaczy – wszystkie te czynności rozwijają dokładność, cierpliwość i spryt Twojego malucha. To kreatywny prezent dla dzieci, ponieważ pozwala im spojrzeć na znane przedmioty z zupełnie innej perspektywy, a także od najmłodszych lat zdobywać wartościową wiedzę.

Warsztaty z gliną – interaktywny prezent, który rozwija wyobraźnię

Tak samo jak odkrywać, dzieci uwielbiają fantazjować. Niezliczona liczba pomysłów wpadających do ich głowy w każdej chwili sprawia, że czerpią one wyjątkową przyjemność z wymyślania kolejnych kolorów i kształtów, a także łączenia ich w niespodziewane kombinacje. Podczas warsztatów z gliną Twoje dziecko nauczy się lepić z bezkształtnej masy piękne przedmioty, które pozwolą mu lepiej poznać samego siebie. Co więcej, ulepione przez Twojego malucha figurki będą zawsze przypominać Wam o wspólnie spędzonych, szczęśliwych latach. Gdy będziesz następnym razem wybierał prezenty dla dzieci, rozważ zakup warsztatów z gliną.

Przygoda w parku linowym – bliski kontakt z naturą i rozrywka na wysokości

Przez życie w nowoczesnych miastach nasze pociechy mają coraz mniej okazji, żeby aktywnie spędzać czas w otoczeniu przyrody. Dlatego wspólne wyjście do parku linowego może być świetnym pomysłem na prezent dla dziecka. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Trasy różnią się poziomem trudności i wysokością – zwykle im bardziej wymagający jest dany tor, tym wyżej zawieszony jest na drzewach.

Przed rozpoczęciem zabawy instruktorzy wyposażą Was w uprzęże i kaski, które chronią przed upadkiem oraz zderzeniami z elementami przeszkód. Najwyższe trasy potrafią stanowić nie lada wyzwanie, ale ich przejście przynosi ogromną satysfakcję. Wspólne wyjście do parku linowego to superprezent dla dziecka i rodzica, którzy kochają adrenalinę i nie boją się stawiać wysoko poprzeczki!

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz