Piątek, 21 czerwca 2024

Zbieraj paragony i wygrywaj nagrody!

7 marca 2017

0

Już niedługo kolejne losowanie wielkiej loterii paragonowej! Do wygrania 8 samochodów, 36 laptopów i aż 42 iPady. Wystarczy wpisać swój numer paragonu za zakupy, których kwota wynosi minimum 10 zł i cierpliwie czekać, aż Ci się poszczęści. Co więcej, masz możliwość wpisania swojego paragonu wielokrotnie, dzięki czemu Twoje szanse na wygraną rosną z każdym dniem!

Zasady loterii

Tylko do końca marca są jeszcze przyjmowane zgłoszenia do wielkiej loterii paragonowej. Oznacza to, że masz ostatnią okazję na wygranie fantastycznych nagród. Zanim zgłosisz swój paragon do konkursu, pamiętaj, że musi on pochodzić z tego miesiąca – inne nie będą brane pod uwagę. Co więcej, paragony, rachunki oraz faktury niefiskalne również nie mogą zostać wylosowane. 

Aby wziąć udział w losowaniu, musisz mieć ukończone 18 lat. W przypadku wygranej, o wynikach zostaniesz poinformowany przez telefon lub e-mail. Zostaną one również opublikowane na stronie internetowej loterii. Jeżeli chcesz śledzić cały przebieg losowania, możesz to zrobić oglądając TVP3 lub otwierając zakładkę „Losowanie” na stronie internetowej konkursu. Aby dowiedzieć się więcej, możesz również zajrzeć do zamieszczonego tam regulaminu. Pamiętaj, aby do końca loterii zachować wszystkie paragony zarejestrowane w systemie.

Należy pamiętać również o tym, że każdy paragon powinien posiadać – przede wszystkim – napis „paragon fiskalny”. Oprócz tego muszą być na nim umieszczone informacje takie jak: nazwa towaru, NIP osoby, która go wystawiła, cena, logo oraz numer kasy. Wszystkie potrzebne dane należy wypełnić na stronie loterii poprzez odpowiedni formularz.

Informacje o loterii

Organizowana przez Ministerstwo Finansów narodowa loteria paragonowa rozpoczęła się jesienią 2015 r. Jej celem jest zachęcanie przedsiębiorców do wydawania paragonów, a klientów – do ich przyjmowania. Ponadto, jak mówią pracownicy ministerstwa, istotne jest to, aby mieszkańcy naszego kraju zrozumieli, że są częścią obrotu gospodarczego, na który mają niebagatelny wpływ. Dlatego w sytuacji, gdy sprzedawca nie wydaje nam paragonu – jak twierdzą pracownicy Ministerstwa Finansów – warto się o niego upomnieć.

loteria aplikacja mobilna

Jak stwierdzili jednak jednogłośnie zwycięzcy ostatniej loterii: najważniejsza jest konsekwencja. Oboje brali w narodowej loterii paragonowej udział od samego początku. W przypadku pana Pawła szczęśliwym paragonem okazał się wzięty od taksówkarza dowód wpłaty na kwotę 23 zł. Natomiast pani Jolancie szczęście przyniósł paragon za zakupy spożywcze, za które zapłaciła łącznie 73,12 zł. I chociaż w pewnym momencie przestała rejestrować paragony, po jakimś czasie wróciła do gry. Jak się okazało, było warto. Dzięki takiej postawie dwa samochody pojechały na północ Polski, do Szczecina oraz Elbląga. 

Pamiętaj o tym, że masz możliwość wpisania swojego paragonu wielokrotnie, dzięki czemu Twoje szanse na wygraną rosną z każdym dniem. Musisz jednak pamiętać o tym, że jeden paragon możesz zarejestrować tylko raz. Ponadto, nie tylko konsumenci zostaną nagrodzeni, ale również i przedsiębiorcy, którzy wydadzą nagrodzone paragony. 

Aplikacja mobilna

Warto pamiętać, że w tym momencie wszyscy konsumenci mogą skorzystać także z aplikacji mobilnej, ażeby zarejestrować swój paragon. Potrafi ona odczytać numer NIP sprzedawcy, który wystawił dany dowód sprzedaży, jak również datę oraz kwotę. Można z niej korzystać zarówno na systemach Android, jak i iOS, a więc – co za tym idzie – pobrać na GooglePlay lub AppStore.

Atrakcyjne nagrody

Biorąc udział w konkursie, możesz wygrać 2 samochody Opel Insignia w kolorze czarnym o pojemności silnika 1.6. Samochód został wyposażony w automatyczną klimatyzację, 8 poduszek powietrznych oraz system ABS. To właśnie do Ciebie może również trafić 6 samochodów Opel Astra z zaawansowanym układem kierowniczym.

Warto brać udział w loterii również ze względu na laptopy: tylko do końca marca masz okazję wygrać 36 laptopów Lenovo ThinkPad, które idealnie sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, jak i do samego użytku domowego. Wszystkich miłośnikom nowych technologii z pewnością spodoba się iPad Air 2 z ekranem 9,7’’ oraz wbudowaną pamięcią 64 GB. Całe urządzenie waży jedynie 444 g, dlatego będziesz je mógł nosić zawsze przy sobie. Wszystkie oferowane w konkursie nagrody są zwolnione z podatku.
Osoby, które zostaną wylosowane, nie mogą wymieniać otrzymanych nagród na kwoty pieniężne ani też wymieniać ich na inne nagrody. W losowaniach nie mogą uczestniczyć członkowie rodzin pracowników Ministerstwa Finansów, jak również same pracujące w nim osoby. Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi loterii, warto przeglądać strony na jej temat na rozmaitych profilach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, YouTube czy Twitter.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz