Wtorek, 3 października 2023

Rozrywka dla całej rodziny – internet domowy Orange

21 lipca 2021

0

Szukasz internetu do nauki, pracy i rozrywki? Szybki internet domowy Orange pozwoli całej rodzinie korzystać z sieci wygodnie i bez ograniczeń. Poznaj zalety łącza światłowodowego!

Z domowego internetu korzysta coraz więcej urządzeń – to już nie tylko laptopy i smartfony, ale także dekodery, konsole do gier, smart TV i inne inteligentne urządzenia. Internet domowy Orange wykorzystuje technologię światłowodową – dzięki temu z internetu może wygodnie korzystać wielu użytkowników i wiele urządzeń. Łącze światłowodowe umożliwia osiągnięcie bardzo wysokich prędkości wysyłania i pobierania danych. Gwarantuje to komfortowy dostęp do sieci.

W ofercie Orange internet domowy występuje w trzech wariantach:

1) prędkość pobierania do 300 Mb/s, prędkość wysyłania do 50 Mb/s

2) prędkość pobierania do 600 Mb/s, prędkość wysyłania do 100 Mb/s

3) prędkość pobierania do 1 Gb/s, prędkość wysyłania do 300 Mb/s.

Takie prędkości zapewniają niezakłócone prowadzenie rozmów wideo, pobieranie dużych plików, korzystanie z serwisów streamingowych i granie on-line. Gracze z pewnością docenią niski PING – parametr istotny podczas rozgrywek on-line. Co ważne, sygnał dostarczany za pomocą łącza światłowodowego jest wyjątkowo odporny na zakłócenia, które mogą być wywołane np. przez burze.  

Internet domowy Orange – możesz więcej

Wszystkie szczegóły oferty Orange znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/internet/internet-domowy. Dostępny tam jest też wygodny formularz, za którego pomocą możesz złożyć zamówienie – szybko i wygodnie. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na zamówienie on-line, przez pierwsze 2 miesiące będziesz zwolniony opłat abonamentowych.

W ramach umowy otrzymasz router Funbox 3 (jeżeli wybierze łącze 300 Mb/s) lub Funbox 6 (jeżeli wybierze łącze 600 Mb/s i 1 Gb/s). Za jego pomocą stworzysz domową sieć Wi-Fi, z której będą mogły korzystać inne urządzenia. Internetem domowym Orange zarządzasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej Mój Funbox. Pobierzesz ją ze sklep Google Play i App Store. Dzięki aplikacji Mój Funbox możesz m.in. szybko udostępnić internet gościom, kontrolować liczbę urządzeń podłączonych do domowego Wi-Fi i wyznaczać godziny korzystania z sieci.

Internet domowy możesz wygodnie połączyć z innymi usługami Orange: telewizją, telefonem stacjonarnym i abonamentem komórkowym.

Z internetem domowym Orange Twoja rodzina nie będzie się nudzić!  

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz