Sobota, 20 lipca 2024

Łagodzenie objawów zakażeń intymnych

19 grudnia 2016

0

Zima to sezon częstych przeziębień. Gdy tylko spada Twoja odporność, pojawiają się niepokojące objawy – świąd i pieczenie w okolicach intymnych? Zmagasz się z powracającymi infekcjami? Zadbaj, by w Twojej podręcznej apteczce nie zabrakło inVag. Lek szybko i skutecznie rozprawi się z pierwszymi objawami infekcji intymnych. Oto zestaw praktycznych porad,  radzić sobie z dyskomfortem związanym z zakażeniem układu moczowo-płciowego.

Nie daj się zaskoczyć!

Wyjeżdżasz na wakacje i jest! Po dwóch dniach czujesz, że zaczyna się infekcja. Do lekarza daleko. Tuż przed weekendem zaczynasz odczuwać lekki świąd i pieczenie? Myślisz sobie – przejdzie. Tymczasem objawy zaostrzają się, a najbliższy wolny termin wizyty u Twojego ginekologa za dwa tygodnie. Sięgnij po inVag – lek dostępny bez recepty. Globulki zawierają dużą dawkę żywych bakterii kwasu mlekowego, aż 1000 000 000 CFU w 1 kapsułce. Szczepy Lactobacillus użyte do produkcji inVag zostały dopasowane do mikroflory Polek. To szybka i skuteczne reakcja na pierwsze objawy infekcji intymnej. Zastosowanie inVag przywraca naturalną równowagę i pozwala zahamować rozwój infekcji grzybiczej bądź bakteryjnej. Nie daj się zaskoczyć i stosuj globulki już w pierwszej dobie wystąpienia objawów!

Dbaj o higienę!

Pamiętaj o właściwej higienie okolic intymnych. Czy wiesz, że zbyt częste i intensywne podmywanie może być przyczyną powracających infekcji intymnych, zwłaszcza jeśli to zabiegów higienicznych używasz agresywnych środków? Do pielęgnacji i mycia okolic intymnych nie używaj mydła – nawet najbardziej łagodnego. Mydło zaiwra pH zasadowe, które negatywnie wpływa na kwasowe środowisko pochwy, niszcząc jej naturalną mikroflorę, które stanowi naturalną barierę dla rozwoju infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Stosuj płyny i żele przeznaczone specjalnie do higieny intymnej – powalają zachować naturalne pH okolic intymnych. PrOVag żel to specjalistyczny żel do łagodzenia objawów zakażeń okolic intymnych i ochrony przed problemami intymnymi. Substancją aktywną żelu są skoncentrowane naturalne substancje wytwarzane przez bakterie kwasu mlekowego tzw. metabolity Lactobacillus.

Leczenie musi potrwać!

Jeśli zmagasz się z infekcją intymną, zadbaj by doprowadzić proces leczenia do samego końca. Ustąpienie objawów nie oznacza, że wszystko powróciło do normy. Przyczyną powracających infekcji jest często zbyt wczesne odstawianie leków i niezaleczenie infekcji do końca. Jeśli Twój ginekolog zalecił Ci środki na receptę, zwalczające przyczynę infekcji, pamiętaj by po farmakoterapii odbudować prawidłowe pH i mikroflorę okolic intymnych. Leczenia może wymagać również Twój partner. W okresie infekcji zalecana jest wstrzemięźliwość.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz