Poniedziałek, 11 grudnia 2023

Abonament w Orange bez telefonu? Sprawdź, czy warto wybrać tę ofertę

20 maja 2020

0

Wielu operatorów stara się tworzyć jak najbardziej elastyczne oferty. Przykładem może być Orange, gdzie można wybrać zarówno abonament komórkowy z telefonem, abonament bez telefonu, jak i sam telefon, za który można płacić także w ratach. Ciekawym rozwiązaniem jest też Orange Flex, czyli oferta, która łączy w sobie zalety abonamentu z elastycznością usługi na kartę. Jej założeniem jest jak największa swoboda i duża samodzielność użytkownika.

Abonament bez telefonu w Orange – możliwości i opcje

Abonament kupiony jako samodzielna usługa jest wybierany najczęściej przez osoby,  które nie chcą lub nie potrzebują nowego urządzenia. Nie każdy chce zmieniać smartfon regularnie. Dla wielu osób o wiele ważniejsze jest przyzwyczajenie oraz rozsądne podejście do tematu wydatków. Jeśli używany do tej pory telefon nie sprawia żadnych problemów i działa dobrze, czy konieczny jest zakupu nowego? Wybierając tani abonament bez telefonu, w każdej chwili można zdecydować o zmianie smartfona na nowy.

Na przykładzie abonamentu w Orange ( https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy) przeanalizujmy możliwości klienta, który zdecyduje się na zakup usługi bez telefonu. Ten operator oferuje cztery plany abonamentowe. W każdym z nich rozmowy na terenie Polski i Unii Europejskiej są bez limitu. Tylko w najtańszym płaci się za każdy SMS/MMS – w pozostałych trzech również te wiadomości są nielimitowane. W każdym abonamencie użytkownik otrzymuje tez dostęp do internetu LTE. W najdroższych opcjach internet jest nielimitowany – zwalnia jedynie po przekroczeniu określonej w umowie wartości.

Co więcej bez względu na wybrany Plan każdy abonent może liczyć na trzymiesięczny darmowy dostęp do usługi Music Pass. Dzięki niej podczas korzystania z serwisów muzycznych nie jest zużywany transfer danych. Chodzi m.in. o serwisy Spotify, Deezer, Apple Music, Tidal, Amazon Music oraz Polskie Radio. Na tym wybór jednak się nie kończy!

Orange Flex – oferta bez telefonu i długiego zobowiązania

Mówiąc o abonamencie bez telefonu, warto wspomnieć o innowacyjnej propozycji Orange, czyli Flex (https://flex.orange.pl/oferta). To nowość na polskim rynku, która łączy w sobie zalety abonamentu z elastycznością usługi na kartę. Usługa skierowana jest do użytkowników, którzy cenią sobie niezależność i oczekują swobody w konfiguracji swojej oferty.

W ramach Orange Flex, korzystając z prostej aplikacji,  można wybrać jeden z czterech planów, które dają dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Różnią się natomiast  liczbą dostępnego transferu (od 15 do 100 GB).

Bardzo ważne jest to, że Flex nie wymaga długoterminowego zobowiązania. Można z niego zrezygnować w dowolnym momencie, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia.

Abonament w Orange bez telefonu? Możliwość warta rozważenia

Bez względu na to, czy klient zdecyduje się na abonament w Orange, czy u jakiegokolwiek innego operatora, zakup samej usługi jest możliwością, którą warto rozważyć. Zmniejsza comiesięczne zobowiązanie, pozwala wybrać telefon z całej oferty rynkowej. Warto też pamiętać, że coraz więcej operatorów oferuje abonament, a jednocześnie daje możliwość zakupu urządzenia na raty w dowolnym momencie. Taka procedura jest bardzo szybka i nie wymaga wielu formalności. Wówczas można wziąć tani abonament, a samo urządzenie dokupić w dogodnym momencie, korzystając np. z promocji.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz