Niedziela, 10 grudnia 2023

Który komputer jest odpowiedni dla Twojego dziecka? Wybierz taki, który jest najbardziej odpowiedni dla potrzeb Twojego dziecka.

4 listopada 2021

0

Rozpoczął się rok szkolny. Czas zdecydować, jaki rodzaj komputera rodzice podarują swoim dzieciom. Nie jest to łatwa decyzja, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wiele modeli, które oferują różne zalety, z których dziecko będzie mogło później korzystać.

12W ostatnich latach rynek komputerowy przeżywa gwałtowny rozwój. Istnieje wiele konstrukcji i platform, a komputery posiadają obecnie nowe funkcje, o których być może nie miałeś pojęcia. Warto poznać te najważniejsze zalety, które mogą prowadzić do lepszej edukacji dzieci i bogatszego życia twórczego. Laptop lub komputer typu all in one to coś więcej niż platforma do gier. To miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, rozwijać i stawać się tym, kim chcą. Oferta produktów firmy Acer jest ogromna, ale pomożemy Ci się w niej odnaleźć i przedstawimy ją w innym formacie. Zamiast skupiać się na rzeczach ważnych, skoncentrujemy się na indywidualnych potrzebach Twojego dziecka. Zaczniemy od aspiracji i celów dziecka, a następnie dobierzemy najlepszy model komputera, który pozwoli mu realizować swoje pasje i rozwijać się. Możesz wybrać ścieżkę, która Cię interesuje, dzieląc materiał na wiele ścieżek rozwoju.

Dziecko chciałoby być filmowcem i fotografem.

Duży ekran i dobra wydajność komputera to klucz do tworzenia treści, o których marzą dzieci. Komputer typu "wszystko w jednym" rozwiąże wiele problemów, więc lepiej nie próbować wybierać każdego komponentu z osobna. Ponieważ cały komputer jest zamknięty w obudowie monitora, jest to jedno urządzenie. Acer Aspire 24 All in One ma 24-calowy ekran Full HD, a w środku znajduje się czterordzeniowy procesor Intel Core i5-1035G1. Na wszystkie pliki można przeznaczyć 512 GB na szybkim dysku SSD. Do zestawu dołączono bezprzewodową klawiaturę i mysz, dzięki czemu można korzystać z całego systemu przy użyciu tylko jednego przewodu zasilającego.

Acer Aspire 5 to bardziej mobilna opcja. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko rozpocząć pracę. Możesz wybierać spośród wydajnych platform Intel i AMD. Dostępna jest także grafika NVIDIA oraz do 24 GB pamięci RAM. Nie będziesz miał problemów z wymagającym oprogramowaniem lub dużymi plikami zdjęć i filmów. Acer oferuje także dysk SSD o pojemności do 1 TB. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca (zdjęcia lub filmy mogą być ciężkie w dzisiejszych czasach), Aspire 5 posiada dysk twardy o pojemności 2TB. Do komputera można podłączyć wiele akcesoriów, aby rozszerzyć przestrzeń do nauki i zabawy, a wszystko to mieści się w małej, przenośnej obudowie.

Twoje dziecko chce też programować

Acer Nitro 5 to wydajny komputer, który pozwoli Twojemu dziecku tworzyć i grać w gry multimedialne. Ekran otoczony jest wąską ramką o rozdzielczości Full HD lub QHD. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wysokiej częstotliwości odświeżania, sięgającej nawet 165 Hz. Ułatwia to korzystanie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach z filmów i gier. Również codzienna praca z komputerem będzie płynniejsza, gdyż interfejs będzie bardziej naturalnie reagował na działania użytkownika. Maszyna wyposażona jest w najnowsze układy Intel Core i7 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 30. Posiada również 32GB pamięci RAM, do 2TB przestrzeni dyskowej i poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi projektami. To komputer, który poradzi sobie z niemal każdym zadaniem.

Lżejszą, delikatniejszą opcją jest Acer Swift 5, który znany jest ze swojej lekkości, niewielkich rozmiarów i delikatnego designu. Ze stopów magnezowo-litowych i magnezowo-aluminiowych wykonano obudowę, która ma grubość 1,5 cm i wagę około 1 kg. Bez problemu można ją przenosić w plecaku lub torbie. Nie oznacza to jednak, że musimy iść na kompromis w kwestii wydajności czy wytrzymałości. Platforma Evo zawiera procesory Intel i5/i7. Komputer jest na tyle energooszczędny, że może pracować do 17 godzin bez konieczności ładowania, ale nie rezygnujemy z mocy, więc większość zadań można wykonywać bez przerwy. Niewielkie rozmiary laptopa nie ograniczają przestrzeni na ekranie - posiada on wyświetlacz Full HD o przekątnej 14 cali i 100% pokryciu palety sRGB. Takie środowisko świetnie sprawdza się przy wszelkiego rodzaju zadaniach i materiałach.

Zobacz także: https://bukietlove.pl/

Czas na odpoczynek, czyli co robić?

Karol Szudzik jest product managerem w firmie Acer Polska. Zaznacza, że czasami komputer może służyć tylko do zabawy i gier. Dlatego gorąco poleca Acer Predator Orion 3000. Spełnia on wszystkie potrzeby użytkownika, nawet w przypadku najbardziej wymagających tytułów. Procesor Intel i5/i7 11. generacji zostanie umieszczony w pięknej, podświetlanej obudowie z 16 milionami kolorów. Posiada 32 GB pamięci RAM, 2 TB miejsca na dysku SSD oraz szeroki wybór kart graficznych: GeForce GTX1650 Super, GTX1660 Super oraz RTV3060. Do wyboru jest także high-endowy RTX3070, który posiada aż 8 GB dedykowanej pamięci.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz