Czwartek, 18 lipca 2024

Sprzęt szpiegowski warty Twojej uwagi

21 lipca 2021

0

​Jeżeli nadal myślisz, że specjalistyczny sprzęt szpiegowski stosuje się tylko w służbach specjalnych czas zmienić zdanie. Coraz częściej korzystają z niego również ludzie prywatnie, a także specjaliści z takich branż, jak np. media. Profesjonalne dyktafony dają możliwość nagrania ważnej rozmowy. Przydają się nie tylko dziennikarzom podczas wywiadu, ale również można ich używać na szkoleniu, na wykładach, podczas rozmowy biznesowej, czy ważnych negocjacji.

Profesjonalny sprzęt szpiegowski eNexus

Dziś praktycznie każdy może korzystać z profesjonalnego sprzętu, który jest oferowany przez legalny sklep detektywistyczny. Co jakiś czas wybuchają skandale i słyszymy o aferach podsłuchowych, nagrywaniu taśm z rozmów w miejscach użyteczności publicznej np. w restauracjach. Te głośne sprawy mają zawsze w tle sprzęt szpiegowski – podsłuchy, kamery, dyktafony, wykrywacze GPS, lokalizatory i inne gadżety.

Profesjonalne dyktafony są niezawodne w sytuacjach z życia prywatnego. Jak sprawdzić rzetelność nowej niani dla dziecka, które jest zbyt małe, aby opowiedzieć, co się wydarzyło, gdy rodziców nie było w domu? W takiej sytuacji nagrywanie odgłosów wydaje się sensownym wyjściem. Możemy sprawdzić, czy maluch jest bezpieczny i wszystko z nim w porządku. 

Dyktafony znajdują również zastosowanie w siedzibie firmy. Właściciel może się upewnić, co do uczciwości swoich pracowników. Działa to oczywiście w dwie strony. Pracownik, który ma problem z nękaniem w pracy, może gromadzić materiały dowodowe, które następnie przedstawi w rozmowie konfrontacyjnej lub w sądzie.  

Sklep detektywistyczny online

Sklep detektywistyczny eNexus oferuje profesjonalne dyktafony, podsłuchy oraz inne akcesoria podsłuchowe o wysokiej jakości nagrywania dźwięku. Sprawdzą się w każdej sytuacji – prywatnej, domowej i w firmie. Dostępność urządzeń działających w nowoczesnej technologii powoduje, że coraz trudniej o prywatność. Powszechnie stosowane Bluetooth, WiFi i GPS, mogą być wykorzystane do szpiegowania. Zdarza się, że nawet osoby z bliskiego grona wykorzystują profesjonalny sprzęt do rejestrowania poufnych rozmów. Może komuś zależy na tym, aby znaleźć dowód na to, że partner go zdradza? To jeden z częstszych powodów sięgania po sprzęt szpiegowski w życiu prywatnym.

Jak się nie dać szpiegować?

Jeśli podejrzewamy, że ktoś chce nas podsłuchiwać lub nagrywać, istnieje prosty sposób, aby to sprawdzić. Służą do tego wykrywacze podsłuchów i kamer.

Podsłuchy są dość często stosowane w korporacjach, naruszając w ten sposób prywatność pracowników. Szpiegowanie odbywa się w firmowej kuchni, lub przy ekspresie do kawy i służy do rejestracji prywatnych rozmów. Jeżeli mamy powody do wątpliwości, czy nikt nie narusza naszej prywatnej przestrzeni, warto odwiedzić sklep detektywistyczny i zaopatrzyć się w wykrywacze podsłuchów i kamer. Szpiedzy są miniaturowi, pluskwy, minikamery, czy podsłuchy w kształcie pendrive, mogą pozostać niezauważone gołym okiem.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz