Piątek, 29 września 2023

Jaki program wybrać do magazynu i faktur?

2 sierpnia 2019

0

Nurtującymi wielu początkujących przedsiębiorców pytaniami są: jaki program do fakturowania będzie najlepszy dla mojej firmy? który program wybrać żeby być zadowolonym z funkcji? czym się kierować by wykorzystać program jak najlepiej w firmie? czy program do faktur może być jednocześnie magazynowy? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w oparciu o znany program Faktura Small Business Handel od firmy MEGA-TECH.

Na jakie funkcje zwrócić uwagę w programie do faktur?

Dobry program do faktur to narzędzie przyjemne w obsłudze, nieskomplikowane, z prostym interfejsem. Jego początkujący użytkownik nie powinien spędzać długich godzin pracy na poznawaniu potrzebnych funkcji. Ważny jest intuicyjny interfejs. Taki na pewno jest program Faktura Small Business Handel. Proste narzędzie do pracy małych i średnich przedsiębiorstw z przejrzystym interfejsem i wielu przydatnymi opcjami. Program ten oprócz łatwości obsługi jest bardzo szybki i niezawodny przy fakturowaniu. Użytkownicy bez problemu wystawią w klika minut fakturę VAT, bez VAT, notę, korektę, proformę, fakturę VAT marża, uproszczoną, z odwrotnym obciążeniem, eksportową, WDT, paragon fiskalny i wiele więcej. To bogate w funkcjonalności narzędzie pozwoli wysyłać dokumenty mailem do klienta, bądź w momencie gdy wymagany jest ich wydruk przeprowadzić go seryjnie, co znacznie upraszcza pracę. Oszczędność czasu zauważyć można podczas dodawania do bazy kontrahenta. Jeżeli znany jest numer NIP firmy, wówczas jego dane zostaną automatycznie pobrane z CEIDG. Ulepszeniem jest również możliwość wystawiania faktur w różnych walutach obcych. Kurs pobierany jest automatycznie ze strony NBP. Użytkownik może dowolnie personalizować opcje i wygląd dokumentów. 

Połączenie programu do faktur z magazynowym

Faktura Small Business Handel to program do wystawiania faktur z magazynem. Oprogramowanie to pozwala szybko przygotować dokumenty magazynowe typu: PZ, WZ, PW, MM i RW. Korzystający wprowadzając towar na magazyn może kontrolować jego stan przy użyciu programu. Wbudowany moduł magazynowy pozwala analizować stany towarowe wykazując np. ich braki. Inwentaryzacja nigdy nie będzie tak prosta jak z tym programem magazynowym. Program pozwala również przygotować liczne oferty, zamówienia i cenniki dla klienta. Bez trudu można w nim stworzyć przydatne kartoteki towarów i klientów i dowolnie oznaczać dane. Dzięki takiemu rozwiązaniu odnalezienie w przyszłości przydatnych faktur, dokumentów dla danego kontrahenta nie będzie stanowiło problemu. Program pozwala generować plik JPK i jest stale aktualizowany z uwagi na zmieniające się przepisy prawne. To proste narzędzie do pracy, które pozwala przygotować statystyki i raporty pomocne np. w analizowaniu sprzedaży.

Decyzja o wyborze programu Faktura Small Business Handel z pewnością będzie słuszna. To program funkcjonalny i przeznaczony do szybkiego fakturowania. Jego niezawodność pozwala bezproblemowo wystawiać przydatne dokumenty. Szukając programu do faktur i magazynu na pewno warto przetestować zaproponowane przez MEGA-TECH rozwiązania.

 

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz