Niedziela, 26 maja 2024

Gdzie wysłać dziecko na obóz letni w 2024 roku?

4 kwietnia 2024

0

​Chcesz zorganizować swojemu dziecku wyjątkowy obóz wakacyjny? Marzysz, aby Twój nastolatek oderwał oczy od smartfona i nawiązał przyjaźnie w realnym świecie? Jest na to sposób! Co powiesz na obóz letni z noclegami w zabytkowych zamkach lub pałacach? Ciekawy program i profesjonalna opieka animatorów gwarantują moc przygód i pozytywnych wrażeń. Przeczytaj ten artykuł i poznaj niezwykłą ofertę letnich obozów dla dzieci i młodzieży.

Ciekawe obozy tematyczne dla dzieci i młodzieży

Jeśli Twoje dziecko nie lubi lub nie chce jeździć na obozy letnie, to tym razem zmieni zdanie. Quatronum organizuje wyjątkowe tematyczne kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat. To nie są zwykłe wyjazdy z noclegami w schronisku i nudnym czasem wolnym. Te obozy łączą w sobie aktywność na świeżym powietrzu, odkrywanie piękna przyrody z podstawami sztuk walki, mediacji, medytacji, tańca, a nawet z nauką magicznych zaklęć i ziołolecznictwa. Prócz tego uczestnicy obozów młodzieżowych palą ogniska, zwiedzają okolicę, poznają zasady poruszania się w terenie na podstawie map, a nawet... tropią duchy. Jak to możliwe? Otóż kolonie dla dzieci i młodzieży Quatronum organizowane są w zabytkowych pałacach i zamkach, w różnych regionach kraju.

Obóz w jednym z polskich zamków? Z Quatronum to realne!

W takich miejscach prawie zawsze są jakieś lochy i tajemne przejścia podziemne. Dzieciaki śpią w komnatach zamkowych, a posiłki zjadają w zamkowej sali stołowej. Zamkowi kucharze dbają o to, aby obozowicze jedli to, co lubią i co służy ich zdrowiu. Uwzględniane są wszystkie diety i preferencje żywieniowe, zatem rodzice nie muszą obawiać się, że ich dziecko będzie głodne. Kolejną zaletą jest fakt, że podczas kolonii dzieciaki rozstają się na wiele godzin ze smartfonami. Opiekunowie ograniczają korzystanie z urządzeń mobilnych. Na szczęście program pobytu jest tak ciekawy, że obozowicze zapominają o wirtualnym świecie gier komputerowych i social mediów. Nawiązują przyjaźnie i poznają inne sposoby spędzania wolnego czasu. Podoba Ci się taka wizja obozu dla młodzieży? Poznaj bliżej ofertę Quatronum.

Szkoła Czarodziejów dla fanów Harry'ego Pottera

Podczas trwania Szkoły Czarodziejów Uczestnicy biorą udział w warsztatach wróżbiarstwa. Uczą się magicznych zaklęć, poznają zioła lecznicze, zasady obrony przed złymi urokami i zasady pierwszej pomocy medycznej. Prócz tego są jeszcze eksperymenty chemiczne, nauka szyfrowania i odczytywania szyfrów oraz warsztaty z emisji głosu i sztuki recytacji. Obóz kończy się rozstrzygnięciem gry turnusowej i Balem Czarodzieja.

Szkoła Tropicieli dla fascynatów Władcy Pierścieni

Szkoła Tropicieli to obozy młodzieżowe, które przypominają nieco dawne obozy harcerskie. Uczestnicy uczą się podchodów w terenie i orientacji w przestrzeni bez użycia lokalizacji w smartfonie. Są też zajęcia z łucznictwa, fechtunku, technik jujitsu, aikido i samoobrony, a także tańca, retoryki i mediacji. Program “Szkoła Tropicieli” organizowany, jest w zabytkowych koszarach Fort IV Toruń. Te kolonie polecamy szczególnie młodzieży, która lubi aktywność na świeżym powietrzu, ale nie tylko. Na obóz warto wysłać dziecko i nastolatka, który jest fanem Wiedźmina lub Władcy Pierścieni.

Gwiezdna Akademia dla miłośników Gwiezdnych Wojen

Gwiezdna Akademia to program przeznaczony dla miłośników Gwiezdnych Wojen i nie tylko. Dzieciaki trenują fechtunek i wschodnie sztuki walki. Poznają kryptografię, kryptoanalizę i rozwijają orientację przestrzenną. Są też zajęcia z retoryki, mediacji, a nawet warsztaty projektowania i wykonywania strojów dla wojowników galaktycznych. To bardzo wszechstronny obóz, po którym dzieciaki wracają roześmiane, bardziej pewne siebie i silniejsze fizycznie, niż przed wyjazdem.

Szczegóły oferty obozów tematycznych dla dzieci i młodzieży poznasz na stronie internetowej pod linkiem https://quatronum.pl. Sprawdź program obozów, lokalizację zamków i wybierz wymarzony obóz dla swojego dziecka.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz