Czwartek, 18 lipca 2024

Opanowanie języka angielskiego bez wyjazdu za granicę? To możliwe!

15 maja 2017

0

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach priorytetem – posługujemy się nim nie tylko w sytuacjach zawodowych, ale również w życiu codziennym. Wśród osób uczących się angielskiego panuje przekonanie, że najlepsze efekty zapewnia wyjazd za granicę, podczas którego jesteśmy otoczeni językiem i zmuszeni porozumiewać się z obcokrajowcami. Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy możliwości wyjechać na zagraniczny kurs? Czy nauka w szkole językowej zapewnia wystarczające efekty kształcenia?

Chcesz w końcu przełamać barierę językową i zacząć doskonalić angielski? Kraków zapewni Ci wiele możliwości – jedną z nich jest kurs w Szkole Języków Obcych Lincoln, która ma uprawnienia centrum egzaminacyjnego Cambridge English, co zapewnia najlepsze przygotowanie do zdawania prestiżowych egzaminów, np. FCE, CPE, CAE. Kraków jest miastem, w którym znajdują się tylko trzy szkoły, posiadające takie uprawnienia. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze lektorów oraz wykorzystywaniu praktycznych metod nauki języka Szkoła Językowa Lincoln pozwoli Ci opanować znajomość angielskiego bez konieczności wyjazdu za granicę.

Postaw na praktyczną naukę

Każdy, kto uczył się języka angielskiego w szkole, doskonale wie, że wkuwanie pojedynczych słówek i nauka zasad gramatycznych nie ma za wiele wspólnego ze swobodną konwersacją. Brak praktycznych zajęć sprawia, że mamy problemy z porozumiewaniem się, boimy się popełniania błędów językowych i w konsekwencji nie mówimy wcale. Szkoła Języków Obcych Lincoln, dzięki nauce w niewielkich grupach (ok. 12 osób) pozwala rozwinąć umiejętności językowe i pokonać bariery, związane ze swobodnym porozumiewaniem się. Lektorzy stawiają na praktyczne metody nauki – podczas zajęć kładziony jest nacisk na to, żeby słuchacze mówili jak najwięcej i ćwiczyli rozmaite sytuacje życiowe – od zakupu biletu w kiosku, przez składanie zamówienia w restauracji, aż po pytanie o drogę itd. Praca w grupie sprawia, że słuchacze są bardziej zmotywowani, uczą się od siebie i mają okazję swobodnie rozmawiać. Dzięki temu nie musimy wyjeżdżać na zagraniczny kurs angielskiego – Kraków zapewnia doskonałe możliwości kształcenia na miejscu w prestiżowej szkole.

Opanuj język i zdobądź certyfikat

Marzysz o tym, żeby pozbyć się wewnętrznych oporów i nauczyć się swobodnie porozumiewać w obcym języku? Ile razy wpisywałeś już w wyszukiwarkę szkoła angielskiego Kraków?Pora przejść do czynów i zainwestować we własne umiejętności. Szkoła Językowa Lincoln istnieje na rynku od 15 lat, a lektorzy wykorzystują nowoczesne metody nauki oraz profesjonalne podręczniki, wydawane przez najlepsze wydawnictwa. Podczas zajęć słuchacze mają okazję brać udział w scenkach, dyskusjach oraz ćwiczeniach w parach, dzięki czemu szybciej przyswajają wiedzę i doskonalą swoje umiejętności językowe w niezwykle skuteczny sposób. To wszystko sprawia, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby dobrze opanować język angielski i w profesjonalny sposób przygotować się do egzaminów na FCE, CAE czy CPE.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz