Sobota, 13 kwietnia 2024

Pojawia się coraz więcej gadżetów ułatwiających podróż z dzieckiem

19 lipca 2016

0

​W sklepach można znaleźć coraz więcej gadżetów, które ułatwią podróżowanie zarówno dziecku, jak i rodzicom. Do najpopularniejszych należą łóżeczka turystyczne, plecaki ze smyczami bezpieczeństwa oraz walizki z funkcją jeździka. Warto mieć ze sobą również specjalnie przygotowaną apteczkę.  

Na rynku pojawia się coraz więcej praktycznych przyrządów i gadżetów. Niektóre z nich zwiększają także bezpieczeństwo dziecka.

– Fajnym gadżetem, który się przydaje w podróży, są plecaki dla dzieci. Mają fajny design, dzieci chcą je nosić. Na przykład takie plecaczki-zwierzaki. Plecak ma nawet kapturek wodoodporny. Do tego ma przydatną funkcję dla rodzica, ponieważ ma smycz bezpieczeństwa. Rodzic może na przykład w dużych skupiskach ludzkich, na lotnisku czy na dworcu kolejowym przypiąć malucha i maluch jest zawsze w niedalekiej odległości od rodzica, na pewno się nie zgubi – mówi agencji Informacyjnej Newseria Lifestyle Karolina Urbańska ze sklepu sprzedającego gadżety dla dzieci Tublu.pl. 

W podróż z małym dzieckiem warto zabrać łóżeczko turystyczne. Przyda się ono zwłaszcza podczas wakacyjnego wyjazdu. Dzięki praktycznemu zamknięciu, można je przewozić w walizce.

– Są między innymi bardzo fajne lekkie łóżeczka turystyczne, które pakują się do takiej małej torby czy walizki. Takie łóżeczko możemy używać nie tylko w hotelu czy w pensjonacie, lecz także zabrać je do ogrodu czy na plażę. Są takie modele, które mają osłonkę przeciwsłoneczną, chronią przed promieniowaniem UVA, UVB. Są nie tylko zwykłym łóżeczkiem, lecz także namiotem plażowym – dodaje Karolina Urbańska. 

Nie można zapomnieć także o bezpieczeństwie maluchów. Warto mieć więc ze sobą apteczkę turystyczną.

– Są teraz przygotowane właśnie dla rodzin z małymi dziećmi specjalne apteczki, w których jest bardzo dużo niezbędnych akcesoriów do podstawowej pomocy dziecku. Znajdziemy w nich między innymi: żel na oparzenia, termometr, dużo plastrów opatrunkowych, a także bandaże –wymienia Karolina Urbańska.

Producenci gadżetów dla dzieci dbają nie tylko o ich jakość, lecz także ciekawy design. Nie brak więc małych walizek z ciekawymi wzorami czy plecaków z nadrukami.

Źródło: www.lifestyle.newseria.pl

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz