Wtorek, 5 marca 2024

Gdzie tanio wypożyczyć samochód w Warszawie?

9 marca 2018

0

Wynajęcie samochodu to wygodna opcja dla każdego, kto potrzebuje tymczasowego pojazdu na wakacje, na specjalne wydarzenie, wyjazd służbowy lub każdą inną okazję. Proces wynajmu jest niezwykle prosty i zazwyczaj polega głównie na skontaktowaniu się z interesującą Cię firmą i odpowiedzenie na kilka pytań dotyczących Twoich potrzeb i budżetu.

Co oferuje Fleet Corp?

Podczas pobytu w Warszawie, Fleet Corp zapewni Tobie samochód, dzięki któremu poruszanie się po stolicy będzie naprawdę przyjemne i bezpieczne. Wypożyczalnia samochodów Warszawa dysponuje szeroką gamą nowych aut z różnych segmentów. Firma oferuje wynajem nowocześnie wyposażonych samochodów bez limitu kilometrów i z możliwie niską kaucją. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, jest w stanie dopasować się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta. Wynajęty pojazd może zostać nawet dostarczony na wyznaczone przez klienta miejsce o wyznaczonej porze – firma pracuje przez 24h.

Flota

Wypożyczalnia samochodów Fleet Corp posiada nowoczesną flotę pojazdów klas: A, B, C, C+, CK kombi, D, DK kombi, D+, R z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie dostępne samochody są bogato wyposażone – posiadają klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne oraz system ABS, są w pełni ubezpieczone oraz regularnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Samochód można wynająć na okres krótkoterminowy lub długoterminowy, a co najważniejsze – bez limitu kilometrów. Ponadto aby zapewnić klientom najwyższy komfort i dopasować się do ich potrzeb Fleet Corp oferuje także:

  • Nawigację GPS,
  • Foteliki dla dzieci w 3 różnych rozmiarach,
  • Łańcuchy na koła,
  • Bagażnik na narty

i wiele innych.

To naprawdę proste i opłacalne, sam zobacz: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

wypożyczalnia samochodów

Zaplanuj podróż

• Określ liczbę dni, w których chcesz korzystać z wynajętego samochodu – Kiedy i gdzie chcesz go odebrać? Kiedy i gdzie zamierzasz go zwrócić?

• Pomyśl o klasie samochodu i jego wielkości – Ile osób będzie z Tobą podróżowało? Ile będziecie mieć bagażu?

• Zastanów się nad dodatkowym wyposażeniem – Czy potrzebujesz fotelika dla dziecka? Czy będziesz korzystać z nawigacji GPS? Czy będzie Ci potrzebny bagażnik na dach?

Kiedy zbierzesz już wszystkie informacje, pozostaje już tylko skontaktować się z firmą, dzwoniąc lub wypełniając formularz kontaktowy na stronie Fleet Corp. Rzetelność, profesjonalizm, elastyczność – dzięki tym cechom Fleet Corp wyrobiło sobie doskonałą opinię wśród klientów.

Jedziesz poza Warszawę? Nie ma problemu! Fleet Corp ma swoje oddziały niemalże w całej Polsce. Transparentne warunki – bez ukrytych kosztów. Zadowolenie gwarantowane.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz