Niedziela, 26 maja 2024

Skuteczne rytuały miłosne

15 marca 2022

0

Przed nami wiosna, czyli czas, gdy wszystko rodzi się na nowo do życia, co sprawia, że na nowo będziemy pełni energii. To również czas na nowe wyzwania, również miłosne. Dla osób samotnych jest to nadzieja na nowy związek, dla innych próba naprawienia tego, co było. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, tutaj swój niewątpliwy wkład ma Anna Szalkowska, czyli wróżka, która zajmuje się rytuałami miłosnymi.

Magia miłosna towarzyszy Pani od wielu lat.

Magia towarzyszy każdemu z nas od zawsze, odpowiedzialna jest za wszystko, co się dzieje wokół nas. Można powiedzieć, że nic nie dzieje się bez przypadku, nic nie jest kwestią szczęścia czy nieszczęścia. Odpowiadając jednak na Twoje pytanie – magią rzeczywiście zajmuję się od dłuższego czasu. Wcześniej był to głównie rozkład kart, z czasem moi klienci zaczęli prosić mnie właśnie o pomoc w odzyskaniu ich partnera. Mimo, że od zawsze wiedziałam, że posiadam dosyć niezwykłe predyspozycje, początki nie były łatwe, było wiele wzlotów i upadków, jednak to pozwoliło mi na zdobycie potrzebnego doświadczenia.

I to doświadczenie wykorzystuje Pani obecnie do swojej pracy

Tak, głównie jest to magia miłosna, chociaż w indywidualnych przypadkach wykonuję również inne rytuały.

Kto najczęściej zgłasza się do Ciebie z prośbą o pomoc? Czy to jest tak, jak powszechnie się mówi, że z usług ezoterycznych korzystają głównie kobiety?

Coś w tym jest, rzeczywiście kobiety przeważają wśród osób, które korzystają z mojej pomocy, chociaż nie tylko. Zdarzają się również mężczyźni. Nie ma reguły jeśli chodzi o wiek oraz status społeczny. Często osoby te są dosyć sceptyczne, nie wierzą w coś takiego jak magia, a moją pomoc traktują jako koło ratunkowe.

Czym właściwie jest magia?

Trudno zdefiniować magię w paru prostych słowach. Myślę, że każdy postrzega ją trochę inaczej, na swój sposób. Sposób jej definiowania zależy od kultury oraz przekonań. Magia to odwołanie się do określonych bytów w celu osiągnięcia pewnych celów.

Czy to bezpieczne?

Rytuały z założenia mają nam służyć, cel ten będzie osiągnięty jeśli będzie on odprawiony przez odpowiednią osobę. Rozróżniamy dwa rodzaje magii: białą oraz czarną. W przypadku tej pierwszej zawsze wypływa pozytywna energia, więc nie ma obaw, że stanie się coś złego. Inaczej może stać się w przypadku czarnej magii (np. spętania czy czarnego wesela). Rytuały te powinny być wykonane przez doświadczoną osobę.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz