Czwartek, 18 lipca 2024

Ile kosztuje awaryjne otwarcie samochodu

6 maja 2021

0

​Zatrzaśnięte drzwi w samochodzie to sytuacja, która niestety nie należy do rzadkości. Na pewno każdy kierowca wie, jak to jest, gdy nie możesz dostać się do środka własnego auta przez to, że na przykład zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie. Pechowe zrządzenia losu można jednak czasem rozwiązać w kilka chwil. Awaryjne otwieranie samochodu w Warszawie wykonane przez doświadczonych specjalistów z Pogotowia zamkowego zapewni szybkie odzyskanie dostępu do swojego pojazdu.

Co zrobić, gdy klucze zatrzasnęły się w aucie?

Zatrzasnąłeś drzwi w samochodzie... i co dalej? Nie próbuj samodzielnie ich otwierać! Lepiej wybrać numer telefonu do całodobowego Pogotowia zamkowego z Warszawy, którego cennik otwierania zamków wygląda bardzo atrakcyjnie, a pomoc przybędzie nawet już w kilka minut. Jeżeli jesteś mieszkańcem stolicy, w której działa najlepsza firma wykonująca awaryjne otwieranie samochodów na co dzień, to zanim się obejrzysz, Twój problem z zamkiem już będzie rozwiązany. Znane Pogotowie ślusarskie jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, oferując sprawną pomoc i fachową obsługę.

Na czym polega awaryjne otwarcie samochodu?

W przypadku zgubionych kluczyków do awaryjnego otwierania samochodów, ślusarze najczęściej używają profesjonalnych narzędzi, za pomocą których, bez żadnych zniszczeń i uszkodzeń, otworzą każdy zamek. W sytuacji, gdy kluczyki zostały zatrzaśnięte w środku pojazdu, fachowcy od otwierania zamków samochodowych używają specjalnych przyssawek okiennych w celu odgięcia okna oraz poduszki hydraulicznej do stworzenia otworu, przez który za pomocą haczyka wyciągają kluczyki lub otwierają klamkę.

Pomoc Pogotowia ślusarskiego z Warszawy

W sytuacjach stresowych, takich jak zatrzaśnięcie kluczy w aucie, zgubienie kluczyków czy uszkodzenie zamka samochodowego, warto zachować zimną krew i nie próbować działać na własną rękę, używając na przykład druta czy haczyka do grzebania w zamku samochodowym. Będąc właścicielem samochodu, warto zawsze mieć pod ręką telefon Pogotowia ślusarskiego, w którym pracują doświadczeni ślusarze zajmujący się otwieraniem zamków 7 dni w tygodniu – o każdej porze dnia i nocy pomogą dostać się do środka pojazdu. Awaryjne otwieranie samochodu w Warszawie to nie lada zadanie i wyzwanie, które wymaga odpowiednich umiejętności i wiedzy na temat budowy i działania zamków. Nie warto sięgać po porady z filmików internetowych i próbować samodzielnie odblokować zamek samochodowy, bo takie czynności mogą jedynie go zepsuć albo zniszczyć karoserię pojazdu.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu?

Specjaliści Pogotowia zamkowego dysponują odpowiednią wiedzą, kompetencjami, doświadczeniem oraz narzędziami, dzięki czemu błyskawicznie otworzą zablokowane drzwi bez zarysowań, zniszczonej karoserii czy zamka zarówno w starych pojazdach, jak i nowych modelach, naszpikowanych elektroniką. Cena awaryjnego otwierania samochodu w Warszawie startuje od 100 zł. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów z zamkiem tzw. podwójnie ryglowanym cena zaczyna się od 200 zł. Najczęściej koszt obejmuje dojazd do Klienta na terenie Warszawy i okolic.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz