Czwartek, 18 lipca 2024

Niezapomniana noc poślubna w Krakowie

30 grudnia 2016

0

Jak wyobrażaliście sobie noc poślubną? Prawie każda kobieta już od najmłodszych lat myśli o przepięknej ceremonii zaślubin. Nawet jeśli sam ślub ma być urządzony w skromnym i kameralnym stylu, to noc poślubna powinna być najpiękniejszym i niezapomnianym momentem w naszym życiu. Gdzie ją spędzić? W mieście pełnym uroku, tajemnic i magii!

Hotel w Krakowie

W Polsce najromantyczniejszym miejscem jest Miasto Królów, czyli Kraków. Która para nie chciałaby przeżywać najpiękniejszych chwil w swoim życiu, mając na wyciągnięcie ręki Zamek Królewski, Kościół Mariacki albo Kopiec Kościuszki? Kraków to przepiękne miasto, które nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długi czas. Jak zaplanować romantyczną noc poślubną w byłej stolicy Polski?

 

Sprawdź ofertę apartamentów na conradhotel.pl

Ślub to z pewnością jeden z najpiękniejszych i najdłużej wyczekiwanych dni w naszym życiu. Przygotowania do tej uroczystości trwają miesiącami, a nawet latami. Każda para młoda chce, aby ten dzień był najlepszym dniem ich życia, dlatego skrupulatnie planują najmniejszy szczegół. Idealna suknia, garnitur, kościół, wesele, sala, jedzenie, muzyka i ta jedyna w swoim rodzaju noc. Do tego należy dodać godziny nerwów, frustracje, płacz i obawy, że coś nie pójdzie po naszej myśli. Dlatego małżonkowie z niecierpliwością oczekują momentu kiedy zostaną sami, będą mogli nacieszyć się sobą i odpocząć od rodziny i pozostałych weselników. Moment ten wynagrodzi nam wszystkie nerwy i złe emocje oraz będzie preludium do wspólnego życia.

Jak powinna wyglądać noc poślubna?

Niezależnie, gdzie spędzamy naszą noc poślubną powinniśmy stworzyć kilka podstawowych warunków, aby atmosfera sprzyjała miłosnym uniesieniom. Należy pozbyć się presji, że wszystko musi być idealne. Luźna atmosfera pozwoli w pełni cieszyć się chwilą. Noc poślubna ma być relaksem – prawdopodobnie po to została stworzona. Ludzie połączeni węzłem małżeńskim, zasługują na czas spędzony tylko w swoim towarzystwie i nacieszenie się sobą. Wesele może być naprawdę wyczerpujące, dlatego warto zrzucić z siebie cały stres i wejść w nowe życie pełnym radości i energii.

Apartamenty w Krakowie

Pierwszym krokiem do udanej nocy poślubnej jest wybranie odpowiedniego apartamentu małżeńskiego. Może być on w tym samym hotelu, w którym urządziliśmy wesele lub w zupełnie innym miejscu. Jeśli chcemy się cieszyć jak najwyższym komfortem powinniśmy wybrać hotel z wysokim standardem (cztero- lub pięciogwiazdkowy).

Aby jak najlepiej się przygotować do nocy poślubnej powinniśmy zacząć ze sobą flirtować już podczas wesela. W nadmiarze wrażeń i skupiania swojej uwagi na weselnikach, nie możemy zapomnieć o sobie nawzajem. Małe gesty, spojrzenia, uśmiechy, pocałunki będą dyskretną i subtelną grą wstępną. Warto przez cały dzień przygotowywać się do tej wyjątkowej nocy, ponieważ budując powoli napięcie, przyjemniej będzie nam je później rozładować.

Po wejściu do apartamentu, możemy rozpocząć wspólną noc kąpielą w wannie pełnej aromatycznej piany, z szampanem i płatkami róż. Romantyczny nastrój będzie balsamem dla nowożeńców i pomoże w pozbyciu się stresu z całego dnia. Ważnymi elementami są też światło i muzyka, które pomogą nam stworzyć odpowiednią atmosferę. Możemy na tę okazję nagrać specjalną składankę, która będzie nam się kojarzyć z tym wieczorem. Druga kwestia, czyli oświetlenie – powinno ono być jak najmniejsze - przyciemnione światło, ciepły blask świec wystarczą nam w zupełności.

Idealny hotel, piękny apartament, gorąca kąpiel, afrodyzujące zapachy w powietrzu, intrygujące oświetlenie i przede wszystkim obecność tej drugiej osoby. Zafundujcie sobie niezapomnianą noc poślubną w Krakowie!

Więcej na: conradhotel.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz