Sobota, 20 lipca 2024

Biżuteria ślubna - wybierz dodatki i detale weselne

31 marca 2017

0

Detale mogą decydować o tym jak będzie wyglądać cała stylizacja i dotyczyć to będzie również stylizacji ślubnych. Tak więc dobrze dobrane kolczyki i naszyjniki są takim elementem, który ma duże znaczenie i wpływać będzie na stylizację ślubną. Dobrze wybrane elementy mogą również poprawić owal twarzy i tego dnia kobieta będzie wyglądać perfekcyjnie. Działać to będzie w dwie strony i jeśli przesadzimy z biżuterią to również nie będzie dobra stylizacja. W taki sposób będzie można doprowadzić do sytuacji, w której biżuteria będzie tracić swój urok. Dziś mamy kilka porad jak będzie można dobierać biżuterię do sukienki ślubnej, na jakie elementy trzeba zwracać uwagę. 

Redakcja rekomenduje: pasjajubilerstwa.pl >>

Kształty twarzy, a biżuteria

Zadanie podstawowe to sprawdzić jaki mamy kształt twarzy, ponieważ do niego dobiera się biżuterię i to nie tylko tą ślubną. Warto zwracać uwagę na to jak wygląda nasza twarz w lustrze i ocenić czy będzie to twarz owalna, prostokątny, trójkątny czy okrągły. Zasada jest taka, że wybieramy odwrotny kształt kolczyków niż twarzy. Dlatego do trójkątnej twarzy dobra będzie biżuteria w kształcie łezki. Jeśli chodzi o okrągłą twarzy wybieramy kwadrat, prostokąt. Największe możliwości mamy przy wyborze biżuterii to owalnej twarzy. 

pierścionek zaręczynowy

Sukienka na ślub i biżuteryjne detale

Kształt twarzy jest bardzo ważnym elementem jeśli chcemy wybrać dla siebie dobrą biżuterię. Jeśli chodzi o takie istotne kwestie musimy szukać również biżuterię pod kątem sukni ślubnej. Tutaj trzeba patrzeć na kolor oraz rodzaj dekoltu. Przy dekolcie w kształcie serca będzie można nałożyć naszyjnik z wisiorkiem. Jeśli jest suknia gorsetowa będzie można wybrać kolię i delikatny naszyjnik. Jeśli bierzemy pod uwagę kolor sukni do białej pasować będzie srebro i białe złoto zaś do ecru zakłada się żółte złoto. 

Fryzura ślubna współgrająca z biżuterią

Jeśli chodzi o te kwestie, które mają duże znaczenie to również fryzura musi być brana pod uwagę. Do włosów upiętych albo związanych w kok wybierać można kolczyki zwisające oraz wkręty. Jeśli włosy mamy swobodnie rozpuszczone włosy wystarczą nam wkręty i estetyka również będzie zadowalająca. Pamiętać należy przy wyborze biżuterii pamiętać również o tym, że ważny jest umiar. Nie można przesadzić ze zbyt dużą ilością dodatków, ponieważ w ten sposób tak naprawdę będzie można zniszczyć całkowicie swoją stylizację i estetyka nie będzie zadowalająca. Dlatego pamiętajmy o tym, by wybrane przez nas elementy wybierać z głową i wtedy estetyka będzie zadowalająca i ostatecznie będziemy się dobrze prezentować.

Więcej ciekawych informacji przeczytasz w portalu brilantino.pl 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz