Sobota, 20 lipca 2024

Prezent na rocznicę ślubu i pokrewne okazje

24 marca 2020

0

Rocznica ślubu rodziców lub przyjaciół to ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Czasami nawet bez hucznej imprezy, chcemy im podarować prezent. Coś, co się spodoba i zapamiętają na długo. Sprawdźmy kilka inspiracji.

Niezależnie od tego, czy para jest ze sobą rok, czy dłużej, na swój sposób celebruje to pamiętne wydarzenie. Jednym razem będzie to uroczystość przypominająca wesele, a innym razem spotkanie w gronie najbliższych. Będąc zaproszonymi na takie obchody warto, postarać się o nietuzinkowy prezent. Coś, co wywoła uśmiech na twarzy i każdego dnia będzie przypominało o szczęściu. O ile kwiaty są zwykle mile widziane, o tyle nie zostaną one z jubilatami  na dłużej. Warto więc poszukać czegoś oryginalnego.

Na każdą rocznicę

Staż może być powodem do domu. Nie jest to jednak kryterium szczęścia. Często pojawiają się trudności, przez które dana para przechodzi. Nie ma co ich rozpamiętywać i powinniśmy skupić się na tych przyjemnych chwilach z ich życia. Pierwsze spotkanie, zaręczyny lub dzień ślubu to momenty radości, które mówi się często, że zapisano w gwiazdach. Warto je uwypuklić i zapamiętać.

 Dzięki technologii możemy przenieść na płótno ułożenie gwiazd. Podając konkretną datę, komputer odtwarza konstelacje z konkretnego dnia. Taka produkcja rozjaśni każde wnętrze i będzie przypominać o tych ważnych wydarzeniach. Mapa gwiazd, którą skomponujemy osobiście, dostępna jest na https://picarta.pl/wasza-mapa-gwiazd/.

Dla obieżyświatów znaleźć można podobny prezent. Stylowa mapa podróży, na której zaznaczamy przebyte przygody, będzie strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo do wyboru są różne warianty: świat, Europa lub Polska. Dzięki temu dopasujemy płótno do kierunków wojaży naszych jubilatów. Ponadto mapa cały czas żyje z mieszkańcami, gdyż można na niej przyczepić zdjęcia z lokalizacji, które już widzieliśmy i zaplanować kolejne kierunki wypraw.

Prezenty personalizowane

Ciekawą propozycją jest mozaika ze zdjęć. Wiele małych fotografii pary tworzy w połączeniu obraz przedstawiający małżonków. W opozycji do obrazów można pomyśleć również o czymś personalizowanym, ale nieco innym. Stylowa karafka na wino lub do whisky z eleganckim grawerem może przypaść do gustu koneserom tych trunków. To przedmiot nie tylko o estetycznym wyglądzie, ale mający praktyczne zastosowanie.

Dla osób, które pracują w biurze, przydatny będzie elegancki notatnik. Istnieje możliwość naniesienia na niego imienia i nazwiska właściciela lub monogramu z imieniem, co dodatkowo dodaje prestiżu i pewnego rodzaju wytworności. Podobnie z resztą jak elegancki długopis z grawerem, który można wykorzystywać codziennie. Taki zestaw robi niesamowite wrażenie. Osoby nimi obdarowane z pewnością docenią ten pomysł.

Prezent na rocznicę ślubu to gest w stronę bliskich i pokazanie im, jacy są dla nas ważni. Dobrze więc, aby było to coś, co zapadnie jubilatom w pamięć. Coś, co wywoła uśmiech na ich twarzy, coś, dzięki czemu wspomną przyjemne chwile w ich życiu i w reszcie coś, co będą kojarzyć z nami. Taki przemyślany podarunek jest bezcenny.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz