Sobota, 20 lipca 2024

Szycie na miarę - cena przekłada się na jakość, której nie znajdziesz w sieciówce

29 czerwca 2021

0

​Usługa szycia na miarę to idealne rozwiązanie, pozwalające na pozyskanie różnych ubrań doskonale dopasowanych do twojej sylwetki. Ubrania szyte na miarę chętnie zamawiają panny młode na ślub, garnitur szyty według indywidualnego projektu i dostosowany do wymiarów sprawdza się zarówno przy ołtarzu, jak i do pracy w urzędzie. Szycie na miarę dla wielu osób to jedyna szansa, by dobrze wyglądać i niezależnie od upodobań na pewno znajdziesz coś dla siebie, wybierając jeden z gotowych projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb, lub po prostu wykonasz go sama. Jak skorzystać z usługi szycia na miarę?

Szycie na miarę – wybór kroju i tkaniny

Usługa szycia na miarę zaczyna się od zdjęcia miary i wymiarów ciała, na podstawie których zostanie sporządzony wzór ubrania, na przykład garnituru. Sprawdzone zostanie, czy zachowane są odpowiednie proporcje, jak będzie on leżał na osobie go noszącej oraz jaki jest jego balans. Istotny jest również wybór tkaniny, z której zostanie wykonany gotowy garnitur. Wszystkie pobrane dane i informacje zostają zapisane, a na ich podstawie rozpocznie się proces szycia. Ostatnim etapem przed jego rozpoczęciem jest analiza i naniesienie niezbędnych poprawek tak, by garnitur leżał idealnie na jego nowym właścicielu.

Szycie na miarę szycie garniturów spersonalizowanych

Bardzo ważne jest, by usługa szycia została wykonana przez firmę, która oferuje jak największa ilość samej tkaniny jak ii wybór dodatków z szerokiej oferty produktów. Firma https://www.cafardini.com/ posiada w swej ofercie ponad 5000 naturalnych tkanin, mnóstwo guzików, podszewek i filców, a także ponad ćwierć tysiąca gotowych wzorów garniturów, z których można bez problemu wybrać taki, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Zdjęcie miary i przymiarki to tylko pierwszy etap powstawania spersonalizowanego garnituru, a wybrać możemy nawet kolor nici, którą obszyte będą spodnie i marynarka. O wszystko zadba osobisty doradca, który udzieli cennych rad w trakcie całego procesu.

Niezbędne korekty krawieckie

Najważniejszym etapem, związanym z usługą szycia na miarę, jest oczywiście pobranie wymiarów i wybór kroju. Mamy do wyboru dwie opcje – powstanie projektu w oparciu o produkt bazowy, na którym nanoszone są niezbędne korekty (można również na tym etapie zadecydować o wyborze tkaniny) lub całkowite zaprojektowanie ubioru od podstaw. Korzystając z autorskiego projektu możemy być pewni, iż garnitury wykonane w ten sposób będą jedyne w swoim rodzaju, wzbudzając podziw wśród klientów naszej firmy.

Szycie garniturów – dobór akcesoriów

Zamówienie garnituru na wymiar nie byłoby kompletne bez wybrania odpowiednich akcesoriów. Ważna jest nie tylko tkanina, ale także takie drobiazgi, jak guziki, podszewki, obszycie czy lamówka. Można także zdecydować się na opcję wyszycia monogramu, co pozwoli na spersonalizowanie ubrania. Mamy wpływ nawet na takie szczegóły, jak szerokość klap czy ilość kieszeni, dzięki czemu otrzymamy produkt stonowany lub przeciwnie – wyzywający.

Pasaż grunwaldzki ul grunwaldzka – odbiór zamówienia

Odbiór zamówienia to najprzyjemniejsza część całego procesu, zarówno dla wykonawcy, jak i kupującego. Gotowy ubiór można odebrać w salonie, wstępnie sprawdzając , czy jest zgodny z oczekiwaniami. Można bez trudu przekonać się, iż ubranie leży idealnie i jest doskonale dopasowane do ciała. Tego typu odzieży próżno szukać w popularnych sieciówkach, oferujących jedynie produkty dla mało wymagającego klienta, wykonane według szablonu i nie uwzględniające jego preferencji. Można przekonać się, jak wygląd szycie na miarę i cały związany z tym proces – zajmuje on znacznie więcej czasu, niż kupno gotowego produktu, jednak efekt końcowy zdecydowanie wart jest swojej ceny.

Artykuł partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz