Niedziela, 26 maja 2024

Jak uczcić rocznicę ślubu?

25 października 2017

0

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, aby spędzić trochę czasu z ukochaną osobą, odpocząć i zrelaksować się. Kolejny rok trwania związku małżeńskiego można uczcić, ofiarowując bliskiej osobie oryginalny prezent w postaci przeżycia, np.: romantycznego lotu widokowego, vouchera do teatru, wspólnego wieczoru w Spa czy ekstremalnego skoku na bungee dla dwojga.

Pomysł na prezent – lot widokowy

Ekskluzywne loty balonem pozwalają cieszyć się widokami i przestrzenią. To rewelacyjny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu dla ukochanej osoby. Loty odbywają się w takich miastach, jak: Łódź, Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków oraz w okolicach Mazur i górskich miejscowościach. Istnieje możliwość rezerwacji balonu tylko dla dwojga. Po wylądowaniu para zostaje poczęstowana lampką szampana i otrzymuje pamiątkowy certyfikat.

 

Spa dla dwojga

W rocznicę ślubu można spędzić miłe chwile w salonie odnowy biologicznej. W Spa korzysta się z różnego rodzaju atrakcji, jak: baseny, jacuzzi, hydromasaże, sauna, grota solna czy relaksacyjno-pielęgnacyjne zabiegi na ciało.

  • Masaż czekoladowy dla dwojga

Masaż ciała to doskonała forma odpoczynku i zrelaksowania się. Zabieg rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie oraz poprawia samopoczucie. Czekolada ma silne działanie nawilżające i odżywcze, dlatego po masażu skóra nabiera ładnego kolorytu, jest odżywiona i miękka.

  • Kąpiel borowinowa dla pary

Kąpiele borowinowe pozytywnie działają na zdrowie. Borowina ma właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne, poprawia ukrwienie skóry oraz wygładza naskórek. Kąpiele poprawiają wygląd cery, zmniejszają zmarszczki oraz zalecane są w chorobach reumatycznych, bólach kręgosłupa czy problemach z układem pokarmowym.

  • Seans w grocie solnej dla dwojga

W grocie solnej panuje mikroklimat, który naturalnie występuje nad morzem. Seans w pomieszczeniu wskazany jest w przypadku spadku odporności organizmu, zapaleniu dróg oddechowych, stanach przemęczenia czy zmianach trądzikowych na skórze. W grocie można się zrelaksować i odpocząć tylko we dwoje.

 

Ekstremalne prezenty na rocznicę

Pary, które lubią wyzwania i adrenalinę, mogą rocznicę ślubu uczcić ekstremalnym skokiem z kilkudziesięciu metrów. Bungee dla dwojga to gwarancja mocnych wrażeń i niezapomnianego przeżycia. Istnieje możliwość filmowania całego wydarzenia, a także wykonanie pamiątkowych zdjęć podczas skoku przez pracowników firmy organizującej.

 

Voucher do teatru

Rocznicę ślubu można także uczcić, zabierając ukochaną osobę na spektakl teatralny. Wyjątkowy wieczór zapewni wybranie sztuki, po której odbywa się uroczysta kolacja dla widzów połączona z dancingiem.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz