Sobota, 20 lipca 2024

Biżuteryjne podarki idealne na rocznicę ślubu

24 listopada 2020

0

​Rocznica ślubu to szczególny dzień, w którym wspominamy rozpoczęcie wspólnego życia. Pary spędzają ten dzień razem, często na romantycznej kolacji i obdarowują się prezentami. Jednak wybranie idealnego podarunku nie jest takie łatwe. Klasycznym i sprawdzonym rozwiązaniem jest biżuteria. Niezależnie od tego, czy jest to 1, 10, czy 25 rocznica, eleganckie ozdoby zawsze będą zachwycającym prezentem, który podkreśli niezmienność uczuć.

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Każda kobieta chce czuć się pięknie i wyjątkowo. Za sprawą ekskluzywnej biżuterii zdecydowanie można tak się poczuć. Świetnym wyborem są zestawy zawierające kolczyki i naszyjnik. Taki prezent jest bardzo elegancki i podkreśli urodę każdej kobiety. Z kolei naszyjnik z personalizowaną, grawerowaną zawieszką, sprawia, że podarunek jest niepowtarzalny. Dla kobiet, które lubią delikatną i minimalistyczną biżuterię, proponujemy łańcuszki z subtelną zawieszką np. literą ukochanego albo w kształcie serca. Na okrągłą rocznicę, romantycznym prezentem będzie pierścionek z ulubionym kamieniem, który można podarować drugi raz prosząc o rękę. Taki gest pokazuje, że mimo upływu lat, miłość między żoną a mężem jest niezmienna.

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Biżuteria to nie tylko prezent dla kobiet. Istnieje również biżuteria męska, która oczywiście różni się od damskich rodzajów. Taki podarunek jest dobrym pomysłem, jeśli mąż gustuje w ekskluzywnych dodatkach i ceni sobie modę. Przykładem męskiej biżuterii idealnej na specjalną okazję są spinki do mankietów. Są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne. Można je nosić do garnituru lub koszuli. To świetny prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Innym rodzajem męskiej biżuterii są modne naszyjniki z zawieszkami. Łańcuszki z wisiorkami dla panów są bardzo masywne i wyraziste, przez co dodają męskości. Pasują do wielu stylów ubioru i są oryginalnym dodatkiem.

Biżuteria ze zdjęciem

Specjalista z salonu Fugart radzi:

„Niebanalnym pomysłem jest biżuteria ze zdjęciem. Taki prezent sprawdzi się, jeśli osoba obdarowywana lubi nieszablonowe i oryginalne dodatki. To także świetny wybór, jeśli żona posiada już dużą kolekcję biżuterii i niełatwo ją zaskoczyć. Zawieszka ze zdjęciem będzie wyróżniała się na tle innych ozdób”.

Fotografia umieszczona na biżuterii może być portretem męża, wspomnieniem ze wspólnych wakacji albo po prostu zdjęciem z dnia ślubu. Dzięki takiemu prezentowi, można mieć ukochaną osobę zawsze przy sobie lub przywołać wyjątkową chwilę. Charms lub bransoletka ze zdjęciem to doskonały pomysł, aby pokazać bliskiej osobie, że włożyło się serce w przygotowywanie prezentu, co na pewno zostanie docenione.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz