Sobota, 20 lipca 2024

Pokazy‌ ‌kuchni‌ ‌molekularnej‌ ‌-‌ ‌ wyjątkowa‌ ‌atrakcja‌ ‌na‌ ‌Twoim‌ ‌ wydarzeniu!‌

26 czerwca 2020

0

Jeżeli zajmujesz się organizacją wydarzeń lub samodzielnie planujesz zjazd rodzinny, zlot przyjaciół i znajomych ze studiów, niezapomniane urodziny lub wesele, to zapewne zastanawiasz się jakie atrakcje dobrać, aby wszyscy goście imprezy, poczuli się wyjątkowo. Dobór odpowiednich atrakcji na wydarzenie to nie lada wyzwanie. Wiele z wydarzeń towarzyszących imprezie jest już dość oklepana i powtarzalna, a co za tym idzie mało świeża i nie zaskakująca. Jeśli chcesz wyjść poza schemat i na swoim wydarzeniu firmowym bądź rodzinnym zorganizować coś ekstra, postaw na pokazy kuchni molekularnej. Już dziś dowiedz się czym są pokazy kuchni molekularnej i jak będą w stanie zahipnotyzować gości na Twoim wydarzeniu. Postaw na nietypową atrakcję, którą wszyscy goście zapamiętają na długo!  

Pokazy kuchni molekularnej - czym są

Wiele osób słysząc termin kuchnia molekularna po raz pierwszy odczuwa lekki niepokój i obawia się potraw sztucznych, pełnych chemii, a niektórzy wręcz napromieniowanych. Nic bardziej mylnego! Kuchnia modernistyczna zwana potocznie kuchnią molekularną to nowoczesne, zdrowe oraz zaskakujące podejście do gastronomii. Kuchnia molekularna bazuje tylko i wyłącznie na naturalnych produktach i procesach występujących w przyrodzie. Efekty, które można osiągnąć podczas pokazów kuchni molekularnej są spektakularne i za każdym razem wprawiają gości wydarzenia w zachwyt.  

Podczas pokazów kuchni molekularnej wykorzystywana jest zaawansowana wiedza naukowa na temat gotowania. Celem kucharzy podczas pokazów kuchni molekularnej jest otrzymanie czystych smaków nietypowymi sposobami, niekiedy w zaskakujących zestawieniach. Co więcej, kuchnia molekularna to artystyczne połączenie dziedzin astronomii, fizyki i chemii. Jedzenie przyrządzane tym sposobem jest niezwykle wystawne, bardzo smaczne, zdrowe i całkowicie bezpieczne dla zdrowia.  

Pokazy kuchni molekularnej wzbogacą Twój event

Pokazy kuchni molekularnej odbywają się zawsze zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami klientów. Doświadczony zespół kucharzy ustala listę gości oraz pozycje w menu, które mają pojawić się podczas pokazu. Wszystko jest indywidualnie dostosowywane. Klienci mogą wybierać wiele opcji pokazów kuchni molekularnej, wśród których znajdują się: pokazy molekularne, bary molekularne, warsztaty molekularne, bufety degustacyjne oraz niestandardowe projekty na zamówienie, skrojone na miarę potrzeb tych najbardziej wymagających.  

Pokazy kuchni molekularnej można zorganizować w każdym miejscu w Polsce, wystarczy tylko znaleźć odpowiednich kucharzy wyspecjalizowanych w tej dziedzinie. Menu zawsze ustalane jest indywidualnie, na przykład w taki sposób, aby nawiązywało smakowo lub kolorystycznie do logotypu lub marki klienta bądź upodobań osób prywatnych. Na pokazy kuchni molekularnej dostarczane jest bezpłatnie: szkło, porcelana, oświetlenie, podświetlane bary i inne elementy, niezbędne do przeprowadzenia pokazu. Pokazy kuchni molekularnej mogą stać się atrakcją idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb! 

Jeżeli na swoim wydarzeniu chcesz zorganizować pokazy kuchni molekularnej lub myślisz o poleceniu tej atrakcji bliskiej osobie, koniecznie zapoznaj się z ofertą doświadczoneg zespołu kucharzy z: https://www.thefood.pl/. Specjaliści z TheFood to prawdziwi czarodzieje kuchni! Od kilku lat prowadzą cieszące się ogromną popularnością pokazy kuchni molekularnej, pokazy na barze molekularnym oraz liczne nieszablonowe realizacje gastronomiczne. Tego typu atrakcja na evencie będzie doskonałym urozmaiceniem zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Bawcie się doskonale podczas pokazu pełnego kolorów, form i smaków. Pokazy kuchni molekularnej będą najlepszym urozmaiceniem Twojego wydarzenia. Sprawdź i zarezerwuj termin już teraz!

Artykuł partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz